Зменшуючи борги

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Ви взяли невигідну карту і хочете її закрити? Або у вас на руках кілька кредитів, які ви б з радістю проміняли на один? Зберегти нерви, гроші і час допоможе такий продукт, як рефінансування.

  Що це таке?

  Рефінансування – це погашення поточних кредитів за рахунок отримання нових позик. Основна мета рефінансування – отримання вигіднішої пропозиції по ставці кредиту для зниження щомісячного платежу.

  Як закрити карту?

  Рефінансування прийде на допомогу клієнтам, які вирішили позбутися невигідною кредитної картки. Банківських пропозицій багато, і не завжди позичальники вибирають кращі з них. Лише через деякий час клієнт розуміє, що умови обслуговування по карті виявилися не такими вже привабливими, як їх розписували, а ефективна процентна ставка по карті перевищує, наприклад, 50% річних.

  У випадку з кредитною карткою можливо скористатися пропозицією іншого банку і оформити нову карту, при цьому стару карту можна закрити або залишити на розсуд клієнта.

  Щоб закрити стару карту, потрібно прийти в банк з паспортом і договором. На місці слід дізнатися розмір заборгованості, що залишилася і відразу ж її погасити коштами своєї нової карти, отриманої в рамках рефінансування (або своїми засобами, якщо не вдалося отримати нову карту). Далі клієнт повинен написати заяву з проханням про закриття кредитного рахунку. Даний документ менеджери зареєструють і видадуть вам копію з позначкою про те, що заява прийнято.

  Саму карту клієнт здає працівникам банку, які тут же повинні її знищити. Для повного щастя, залишиться лише отримати в банку довідку про те, що рахунок закритий, кредит погашений і ніяких претензій до позичальника банк не має.

  Як зібрати кілька кредитів в один?
  Часто про рефінансування згадують, коли необхідно замінити кілька кредитів, розкиданих по різних банках, на один позику в одному банку. При цьому ще вдається знизити ставку. За фактом позичальник вбиває відразу двох зайців: заощаджує гроші, знижуючи рівень щомісячних платежів, і економить час, адже тепер немає потреби роз’їжджати по декільком банкам.

  Головна умова до людей, які претендують на рефінансування – це відсутність простроченої заборгованості за поточними кредитами.

  Які потрібні документи?
  Вимоги аналогічні тим, що пред’являються до позичальників, які бажають отримати кредит по будь-якому продукту в рамках програми кредитування на невідкладні потреби.

  З додаткових документів знадобляться:

  1. Документ, що підтверджує дохід (один на вибір):
  • Довідка про доходи
  • Довідка по формі Банку
  2. Кредитний договір, укладений з банком-кредитором, а також інші документи, оформлені банком-кредитором при наданні кредиту;
  3. Довідка (-и) з банку-кредитора у вільній формі, що відображає:
  • фактична дата, сума і валюта наданого кредиту;
  • сума для повного дострокового погашення;
  • реквізити для перерахування коштів у рахунок погашення кредиту.
  4. Довідка / виписка про залишок коштів на рахунку, використовуваному для погашення кредиту

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг