Замовити кредитну карту

 

cash-credit-alfabank cash-credit-mikhailovskiy
Кредитна карта оформляється в онлайні без відвідування банкуКредитна карта оформляється в онлайні без відвідування банку
Сума кредиту до 75000 грн.Сума кредиту до 250000 грн.
Термін кредиту до 48 місТермін кредиту до 36 міс
Рішення про видачу карти протягом 15 хвилинРішення про видачу карти протягом 20 хвилин
Прості умови отримання кредитуПрості умови отримання кредиту
Займ оформляється цілодобовоВисока ймовірність видачі позики
Подати заявку Подати заявку


Карта кредитна
– це банківський інструмент, який дає можливість її власнику проводити оплату товарів або послуг за безготівковим розрахунком. Відмінність кредитної банківської картки в тому, що вона дозволяє використовувати не тільки власні грошові кошти, а й певну частину позикових коштів, ліміт яких визначається в індивідуальному порядку.

На сьогоднішній день, кредитні картки українських банків становлять основну частку всього розвитку фінансово-грошової системи країни. Сучасні банки кредитні картки в Україні видають дуже охоче і абсолютно безкоштовно. Інше питання в тому, наскільки вигідними є умови їх отримання?

Насправді, замовлення кредитної картки є взаємовигідною формою співпраці клієнта і банку, де кожен отримує свої переваги.

Оформити кредитну картку безкоштовно через інтернет

Враховуючи той факт, що кредитні картки Україна пропонує нині в широкому асортименті, варіантів їх отримання теж досить багато. Звичними для багатьох способом завести кредитну карту є відвідування одного з відділень фінансової установи, тобто банку. Там вам запропонують заповнити відповідну заявку, візьмуть пакет необхідних документів і отруять їх на розгляд. Протягом декількох днів, спеціальний відділ розглядатиме ваші дані і на їх основі виносити рішення про видачу вам певної суми. Якою вона буде і чи буде видана взагалі – це залежить від цілого ряду факторів, про які йтиметься нижче.

А поки звернемо увагу на те, що відкрити кредитну карту безпосередньо в банківському відділенні – це не найшвидший і зручний спосіб. По-перше тому, що для того щоб зробити кредитну карту, вам доведеться почекати певну черга з таких же охочих. По-друге, може статися так, що ви витратити багато часу на роз’їзди в банк, а в підсумку одержите негативну відповідь – виходить, що час витрачено даремно. Саме тому, сьогодні широку популярність одержало оформлення кредитної карти онлайн.

Оформити кредитну картку через інтернет набагато простіше, швидше і вигідніше, ніж особисто заїжджати в усі банки. Для здійснення даної процедури вам не потрібно буде нікуди їхати чи йти – достатньо лише мати вдома комп’ютер, підключений до інтернету.

Отже, щоб замовити кредитну карту онлайн, достатньо всього лише зайти на наш сайт, натиснути кнопку «Подати заявку» і перейти у відповідний розділ. У цьому розділі потрібно заповнити форму онлайн-заявки, вказавши свої особисті дані. Після цього, ви відправляєте запит на схвалення в банк (або відразу в кілька банків) і чекаєте відповіді. При отриманні позитивного рішення по вашому запиту, з вами зв’яжеться банківський співробітник і розповість, як і де ви зможете забрати вашу картку.

Вирішивши замовити кредитну карту через інтернет, ви істотно економите свій час, адже подати заявку можно всього за кілька хвилин.

Однак, як ви вже зрозуміли, подача запиту – це лише перший етап на шляху до кінцевої мети. Дуже важливу роль у ньому відіграє те, наскільки правильно і грамотно ви оформите заявку.

admin