Займ на карту миттєво цілодобово і без відмови

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (6 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Часта ситуація – вам потрібні гроші, банки не дають, друзі теж. А гроші потрібні зараз, час пізніше. Ви шукайте займ, що дають миттєво в цілодобовому режимі і без відмови. Вам потрібно напевно отримати гроші, бажано на карту або рахунок в банку. Давайте розберемося, де в такому випадку швидко взяти гроші і з мінімальними втратами. Зазвичай це можливо, якщо вам потрібна сума 500, 1000, 5000 або 10 тис. Гривень. За сумами більше потрібно йти в банк.

  Все залежить від пластику

  Перш за все, ви повинні розуміти, щоб швидко отримати позику на карту без відмови, вам потрібно, щоб переклад був здійснений миттєво. Вам підійде звичайна дебетова карта Ощадбанку. Бажано систем Visa або MasterCard
  Позики на карту Maestro, наприклад від Ощадбанку, отримати складніше, не всі організації працюють з даною карткою.

  Швидкі позики, які перераховують цілодобово і без відмови, вимагають від кредитора перевірки вашої карти. Вона повинна бути обов’язково іменна і не прострочена. Перевірте будь ласка вашу карту

  Карта іменна і не електронна (тобто фізично пластик на руках)
  Дата на мапі більше поточної дати
  Картка не заблокована (інакше гроші не надійдуть)
  Карта відомого банку – підійде ПриватБанк, Райфайзен, Дельтабанк, АльфаБанк

  Банківський пластик або рахунок

  Варто відзначити, що у кожної карти є прив’язаний до неї картковий рахунок. Але якщо ви хочете займ на рахунок, то він може йти до 3х днів. Плюси отримання грошей у борг на карту без відмови – швидкий переказ коштів. Година максимум, т.е практично миттєво – і гроші у вас на рахунку. Висновок – якщо подаєте заявку на позику, то вказуйте номер карти. Тоді можна чекати миттєвого переказу грошей протягом години. Потрібно розуміти, що при введенні даних вашого пластика зазвичай відбувається блокування на грошей на вашому рахунку в сумі 1-10 гривень, щоб перевірити валідність. Потім цю суму повертають.

  Де взяти позику на карту миттєво цілодобово і без відмови?

  Тепер найголовніше питання – де ж взяти гроші на карту миттєво, цілодобово і без відмови? Банки не працюють вночі. Нам допоможуть мікрофінансові організації. Їх зараз досить багато. Не варто їх боятися, та й ходити туди не потрібно. Є онлайн сервіси, які працюють в режимі 24 години на добу. Вони не мають офісів і не вимагають заповнення необхідних папірців. Наведемо кілька з них

  Займ на карту під невисокий відсоток

  Займ на карту до 7000 гривен

  Взагалі таких організацій досить багато і вони працюють у цілодобовому режимі 24/7. У кожній із них вам потрібно просто заповнити свої контактні дані, прикласти скан паспорта і вказати номер вашої картки (Maestro, Visa, MasterCard). Відсотки по позиці зазвичай всюди ідентичні – 1-2 відсотки на день. Приміром, якщо порахувати займ на 1 тис. Під 2% в день на 10 днів, то отримаємо що потрібно віддати зверху всього 200 грн.:

  1000 * 0.02 * 10 = 200

  Але тут виникає важливе питання – а що ж робити з кредитною історією? Чи перевіряють її ці організації при видачі грошей у борг.

  Цілодобові позики і кредитна історія

  Описані вище організації мають власну систему скорингу. Якщо ви маєте хороший дохід, то отримати гроші в борг не проблема. Кредитна історія теж не проблема. З поганою кредитною історією гроші в борг дають без проблем, якщо у вас нормальне фінансове становище (нету купи боргів). Але для підстраховки для отримання кредиту на карту без відмови краще заповнити заявки в усі відразу. Результат буде 100% схвалення позики – тобто практично без відмови. Пенсіонерам на жаль МФО дають гроші не часто, але попробивать теж можна.

  А скільки чекати отримання?

  Якщо ви подали заявку, що не обов’язково що її розглянуть миттєво. У більшості випадків при подачі заявки вночі скоринг спрацює до ранку і гроші теж надійдуть вранці. Це потрібно пам’ятати про це. Рекомендуємо все таки не користуватися послугами Ощадбанку – банк великий, можливі проблеми.

  А де взяти маленьку суму в 500 грн.

  Позику в 500 грн. без відмови можна отримати тільки в МФО. Банки таких сум не дають. Зазвичай його можна отримати миттєво цілодобово на карту без отримання відмови протягом робочого дня і вже ввечері зняти гроші.

  Чи можливе одержання суми 3000-5000 гривень?

  Знову ж таки, таку суму банк не схильний видавати. Зазвичай за такими сумами звертаються в МФО. Наприклад – 5 тис. гривень у борг цілодобово і без відмови може дати МФО Манивйео. Варто подати заявку туди.

  А якщо потрібно 10000 гривень і більше?

  У випадку, якщо вам потрібно 10 тис. І більше, то отримати позику на карту миттєво цілодобово і без відмови не вийде. Єдиний варіант – банки. Найшвидше дають гроші Альфа-Банку і ІдеаБанке (схвалення без походу в банк, в банк тільки за грошима)

  Кредит готівкою в Альфа-Банку

  Заявка на кредит готівкою в ІдеаБанку

  На закінчення

  Як бачите, якщо ви замислюєтеся про отримання позики на карту миттєво, цілодобово і без відмови, варто почати з планування списку організацій, де ви зможете його отримати. Все залежить від суми, чим вона менша, тим менше проблем і тяганини.