Якому позичальникові найпростіше взяти кредит?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Згідно з дослідженнями 43% українців багаторазово брали кредит, а 6% респондентів збираються це зробити в найближчому майбутньому. Експерти заявляють про те, що найбільший відсоток відмов у видачі грошей відбувається в секторі швидкого кредитування. Але хто ж ті позичальники, яким дають кредит без особливих питань?

  Мета клієнта отримати гроші, а завдання банку – на цьому заробити. Тому первинним для кредитної установи є платоспроможність. Вона може включати в себе високу зарплату, рахунки зі значними накопиченнями або володіння дорогим майном.

  Істотним фактором в видачі кредиту є вік позичальника. Ідеальний претендент повинен бути в самому світанку сил. Ряд банків визначає цей вік в межах 27-45 років. Мінімальна планка – крайній вік призову на військову службу для чоловіків, а максимальна – вік, в якому частіше починають виникати проблеми зі здоров’ям. Набагато складніше отримати кредит молоді і пенсіонерам.

  Банки люблять дивитися на професію позичальника. Найбільша лояльність до менеджерів середньої ланки та їх керівникам (мають високу зарплату), а також до працівників бюджетних установ (мають невеликим, але стабільним доходом).
  Компанія «Penny Lane Realty» також називає співробітників спецслужб, працівників засобів масової інформації та фахівців фінансової сфери.

  Багато кредитних установ враховують сімейний стан позичальника. Ідеальний кандидат перебуває у шлюбі і має дітей. Банкам це говорить про консервативність клієнта, його настрій дбати про оточуючих і високому рівні відповідальності.

  Значним фактором є позитивна кредитна історія. Якщо позичальник брав гроші в борг і їх своєчасно повертав, то новий кредит буде виданий легко. Якщо ж були прострочення в поверненні позики або виникали проблеми з виконанням кредитних зобов’язань, то шанс на отримання нового кредиту серйозно знижується.

  Цікаві особливості виявили британські вчені, які виявили, що хороший позичальник володіє великими круглими очима, невеликим носом, тонкими бровами, великим ротом і м’якою лінією щелепи. Подивіться на себе в дзеркало – якщо знаходите подібності, то, швидше за все, видача кредиту вам забезпечена.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг