Який онлайн-кредит краще?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Сьогодні на ринку онлайн-кредитів є безліч найрізноманітніших пропозицій. Знайти найбільш підходяще з них в тій чи іншій ситуації найчастіше буває складно. Щоб правильно вибрати мікрофінансову або мікрокредітной компанію, потрібно знати ряд певних ознак: Наявність державної реєстрації. Це один з тих ознак, який говорить про надійність компанії. Дізнатися цю інформацію можна в Державному реєстрі мікрофінансових організацій на сайті Нацбанку України.

  Доступність ліцензії на сайті

  Хороша МФО розміщує в доступному вигляді посилання на документи про ліцензії на своєму сайті або надає копії цих документів при запиті. Розмір процентної ставки. Всі онлайн-кредити вказують ставку в день, а при тривалих термінах – ставку на тиждень або на місяць. Шукайте організацію, яка пропонує ставку до 1,5%. Пропозиції від 2% не вигідні для позичальника. Детальніше про процентну ставку можна прочитати в нашій статті. Способи отримання і погашення позики. Зверніть увагу на способи, якими ви можете отримати позикові гроші. Як мінімум, повинна бути можливість отримання грошей на банківську карту. Також великим плюсом буде отримання позики на електронні гроші, за допомогою грошових переказів і готівкою. Чим більше способів пропонує організація, тим краще. Ці ж правила діють і на способи погашення.

  Вимоги до позичальників

  Важливо врахувати вимоги до позичальника. Стандартні вимоги більшості компаній – вік від 18 років і громадянство України. Деякі організації висувають додаткові вимоги до позичальників (наприклад, наявність офіційного працевлаштування, проходження ідентифікації особистості та інше). Необхідні документи. Важливим фактором є список необхідних для отримання позики документів. Чим менше потрібно надати документів, тим зручніше для позичальника. Зазвичай для отримання грошей потрібно паспорт і, в ряді випадків, другий документ. Якщо компанія просить у вас великий пакет документів і поручительство інших людей, можливо, варто вибрати іншу компанію.

  Швидкість розгляду заявки

  Враховуйте і швидкість розгляду заявки. Оптимальним є розгляд заявки протягом декількох годин. Також вкрай важлива швидкість видачі грошей після розгляду заявки. Деякі МФО виробляють моментальну виплату позики. Бонусні пропозиції. Щоб залучити нових клієнтів, деякі онлайн-кредити пропонують різні бонуси. Наприклад, безвідсотковий перший займ або низька процентна ставка для постійних клієнтів. Бонусні пропозиції дозволяють істотно заощадити, особливо в разі першої позики.

  Якість служби підтримки

  Це може бути гаряча телефонна лінія, онлайн-чат, форма зв’язку на сайті та інші способи. Служба підтримки повинна оперативно відповідати на всі питання, що цікавлять клієнтів. Якщо МФО пропонує недостатнє число способів зв’язку, то варто звернутися в іншу компанію. Відгуки та рейтинги. При виборі компанії варто звернути увагу і на відгуки клієнтів. Тут потрібно бути дуже уважним, так як часто самі мікрофінансові організації залишають про себе позитивні відгуки з метою реклами. Тому краще дізнаватися думки клієнтів на авторитетних сайтах і в спеціалізованих рейтингах МФО. Якщо МФО не зареєстровано в Нацбанку, відмовляється надавати документи про ліцензії, приховує справжні умови видачі або вимагає передоплати при отриманні позики, то за її вивіскою ховаються шахраї. Вони можуть використовувати ваші паспортні дані для отримання вигоди або зникнути з вашої передоплатою. Тому при виборі МФО ніколи не завадить зайва обережність. Особливо це стосується організацій, які з’явилися на ринку недавно. Отже, щоб вибрати МФО, яка буде максимально надійною і зручною, необхідно: Перевірити наявність компанії в реєстрі Нацбанку.

  Вивчити документи компанії – свідоцтво про реєстрацію, про внесення до реєстру.

  Вивчити умови позик – суми, терміни, відсоткові ставки дізнатися, які способи отримання і погашення позики пропонує компанія Вивчити вимоги до позичальника і основні умови договору Оцінити швидкість розгляду заявки і перерахування грошей Перевірити акції і бонуси, які діють для позичальників Оцінити ачество роботи служби підтримки Ознайомитися з відгуками позичальників і згадками про компанію в рейтингах А за якими критеріями обираєте мікрофіннсовие компанії ви? Поділитися своїми думками ви можете в коментарях.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг