Яка онлайн-позика краще?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Пропозицій на ринку мікропозик дуже багато, і серед них важко знайти універсальне. Умови в різних компаніях будуть зручні для різних ситуацій. Наприклад, тим, хто хоче оформити в борг велику суму, підійде Манівео, тим, хто бере мікропозику вперше – Е cash, тим, кому гроші потрібні терміново – Дінеро, а тим, хто хоче отримати позику готівкою – Ваша Готівочка.

  При виборі мікропозик зверніть увагу на основні умови – суми, терміни і процентні ставки. Вивчіть вимоги, які компанія пред’являє до позичальників. Виберіть зручний спосіб отримання – на картку або рахунок, на електронний гаманець або готівкою. Дізнайтеся, в яких містах працює компанія, як швидко розглядає заявки і перераховує гроші.

  Розглянемо найвизначніші пропозиції з представлених на нашому сайті:

  Манівео – велика і надійна компанія, яка працює по всій Україні. Вона оформляє як невеликі позики до зарплати, так і великі суми на тривалий термін. Тому дана компанія підійде тим, хто хоче оформити велику суму грошей в борг, але не може з якихось причин взяти споживчий кредит в банку.

  Манівео


  E-cash – пропонує всім новим клієнтам позику без відсотків. Він швидко оформляється, а користуватися ним ви зможете без переплат. Такий мікрозаем також слід повернути в кінці терміну. Пропозиція від Е Позика допоможе тим, хто вперше користується мікрокредитами, зрозуміти суть цієї послуги.

  E-cash

  Дінеро працює повністю в автоматичному режимі. Він дуже швидко розглядає всі заявки за багатьма параметрами і так само швидко перераховує гроші. Відзначимо, що ця компанія, крім усього іншого, не пред’являє строгих вимог до клієнта і схвалює майже всі заявки.

  Дінеро

  Ваша Готівочка – стара і стабільна МФО з великою мережею відділень по всій Україні. Вона спеціалізується на оформленні позик готівкою, і в цій області є найзручнішим варіантом. Компанія часто влаштовує акції для позичальників – так можна оформити мікропозик з цікавими умовами.

  Ваша Готівочка

  Детальніше з умовами позик в кожної компанії ви можете ознайомитися на нашому сайті. Крім того, тут ви зможете підібрати компанію, яка більше підійде саме вашій ситуації.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг