Яка МФО поліпшит вашу кредитну історію?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Погана кредитна історія людини закриває йому доступ до банківських кредитів і позик в багатьох мікрофінансових організаціях. Навіть в тих МФО, які видають мікрокредити клієнтам з негативним кредитним рейтингом, отримати гроші в борг можна лише на невелику суму, яка, як правило, не перевищує середньої розмір позики в цій мікрофінансової організації.

  Єдиним способом змінити свою кредитну історію з негативною на позитивну є послідовне здобуття влади та повернення декількох мікрокредитів в МФО, що пропонують своїм клієнтам поліпшити кредитний рейтинг. Іншого способу не існує, так як єдиної федеральної бази даних позичальників на сьогодні немає. Дані про всіх клієнтів МФО і банків обробляються і зберігаються декількома так званими Бюро кредитних історій (БКІ).

  Поліпшити кредитну історію

  Щоб поліпшити свою кредитну історію, недостатньо взяти і своєчасно погасити один займ. Навіть при не дуже поганому кредитному рейтингу, наприклад, при невеликій затримці з виплати банківського кредиту або позики в мікрофінансової організації, буде потрібно як мінімум три раз отримати і повернути в термін в МФО кошти на невеликі суми. При цьому результат кожної операції мікрокредитування буде відображений в декількох базах БКІ.
  Програми МФО щодо поліпшення кредитного рейтингу

  Програми щодо поліпшення кредитного рейтингу не діють в українських мікрофінансових організаціях.

  Для поліпшення кредитного рейтингу клієнта необхідно взяти і повернути в термін три позики на суму до 1, 2 і 3 тисяч відповідно на термін, що не перевищує 5 днів, а в другій – кілька позик на індивідуальних умовах, запропонованих після оцінки кредитного рейтингу клієнта в балах. Крім цього, поступово підвищити свій кредитний рейтинг можна в МФО, які схвалюють позики з поганою кредитною історією, наприклад:

  Качай гроші

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг