Як знайти приватного реального кредитора у вашому місті?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  На просторах інтернету можна досить часто зустріти крики про допомогу в кредиті. Люди шукають приватного кредитора, т. к. в банку кредит не дають з-за поганої кредитної історії. Досить часто зустрічаються ситуації, коли людина шукає кредитора, щоб закрити кілька кредитів та платити один. Але де ж взяти цих приватних кредиторів? Як знайти потрібну людину у вашому місті? Можна, звичайно, пошукати пошуком через інтернет і витратити купу часу на написання листів і дзвінки. Перед цим доведеться перебрати купу оголошень. Результат, звичайно, буде нульовою. Ми ж пропонуємо придивитися до нової функції нашого мобільного додатку Кредитна дошка оголошень, яка спрощує процес пошуку приватного кредитора.

  Хто такий приватний кредитор і як не нарватися на шахрая

  Відразу потрібно зрозуміти, що раз у вас погана КІ або купа кредитів у банку, то чужа людина вам довіряти не буде. Ви ж неплатник — обманюєте банк, обдурите і приватного кредитора. Такі міркування характерні для будь-якої нормальної людини. Ніхто не буде давати гроші в позики першому зустрічному.
  Висновок — особиста зустріч, укладення договору позики, надання застави. Якщо у вас є застава — все значно простіше. Можна не шукати кредитора, а піти в ломбард або в автоломбард.
  Якщо застави немає, будьте готові до того, що гроші ви не отримаєте. Не треба обманюватися — ніхто з вулиці з жалю вам грошей не дасть. Шукайте в борг у родичів і знайомих або користуйтеся ломбардами.

  Якщо з вас вимагають передоплату під будь-яким соусом: нотаріальні послуги, оформлення документів, хабар співробітникові банку — це шахраї. Запам’ятайте раз і на завжди. Ніякої передоплати не повинно бути!!!

  На етапі взаємодії з кредитором ваше завдання зрозуміти, що це не шахрай і у нього є гроші. Заздалегідь зробіть договір застави, який буде прозорий для вас. З запорукою потрібно бути дуже уважним, іноді буває що при першій простроченні кредитор-шахрай звертає стягнення на ваше майно і забирає його.

  Знайти приватного кредитора зараз дуже складно, тому ми рекомендуємо на початку звернутися в Банк і оформити кредитну картку або цілодобовий мікрозайм на картку.

  Кредитна картка АльфаБанку

  Альфа-БанкСума кредиту до 100 000 грн.

  Грейс на покупки 55 днів

  Оформлення не виходячи з дому, отримання кур’єром

  Безкоштовний інтернетбанк
  Оформити картку