Як збільшити кредитний ліміт картки

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Збільшити кредитний ліміт можна по карті будь-якого банку. Для цього необхідно виконати кілька дій. Але є і певні обмеження. Головне з них – це природний максимум самої кредитки (наприклад, карта Visa Gold обмежена сумою в 100 000 гривень).

  Як збільшити ліміт по кредитній карті, не докладаючи додаткових зусиль

  Активно користуйтеся картою. Для банку – це важлива умова. В іншому випадку, банк вирішить, що кредит вам не особливо потрібен, а значить підвищувати його ліміт не обов’язково. Чи не пропускайте обов’язковий платіж. Банк завжди відстежує кредитну історію. А особливо ретельно – останні місяці користування карткою. Тривалий період без прострочень – важливий критерій збільшення ліміту.

  Сплачуйте заздалегідь. Сплачуючи кредит в останній день, ви ризикуєте рано чи пізно допустити прострочення. Банки не люблять прострочення, що платять «на прапорці» теж.

  Залишайтеся на зв’язку. Відмітки про неможливість зв’язатися з клієнтом заносяться в базу даних співробітниками банку. Для банку даний момент має вирішальне значення. Зв’язок з клієнтом в екстреній ситуації – запорука довіри банку. Повідомляйте про зміну номера мобільного, а краще надайте ще й домашній. Повідомляйте про доходи. Для збільшення кредитного ліміту, банк повинен упевнитися, що ви зможете за нього платити. При зміні роботи або збільшенні заробітної плати, повідомте в банк. Про неофіційному доході теж краще заявити, банк – не податкова, він оцінює тільки вашу платоспроможність.

  Сплачуйте кредиткою товари і послуги, що показує ваш високий рівень життя. Наприклад, оплатіть їй квитки на літак або вечерю в ресторані, костюм в престижному магазині. За таким покупкам банк зрозуміє, що ви непогано заробляєте. Купуючи по карті тільки продукти, ви даєте банку зрозуміти, що у вас не вистачає грошей. Не допускайте боргів в інших банках. Кредитна історія перевіряється по загальній базі, програма врахує прострочення в іншому банку, і не збільшить ліміт. Пам’ятайте про це.

  Не беріть багато кредитів. Чим більше кредитів, тим вище шанс по ним не заплатити. Банк враховує цей факт. Користуйтеся всім спектром послуг банку. Дебетові карти і вклади показують банку ваш дохід, а довіра до позичальника збільшується.

  Давайте банку заробити. Кредит – це продукт банку, який він продає. Повертаючи гроші за покупки в пільговий безпроцентний період, ви не даєте банку заробляти. Шанс на збільшення кредитного ліміту у таких позичальників значно менше

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг