Як закрити кредитну картку Альфабанк?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті
  Закриття кредитної картки «АльфаБанку» – це процедура, під час якої не тільки знищується безпосередньо пластиковий носій, але і анулюється кредитний рахунок. Якщо ви не користуєтеся кредитною карткою або самостійно від неї позбулися, то це ще не означає того, що ви закрили кредитну картку Альфабанк. Даний продукт продовжує діяти, в банку ви все ще числитеся як власник кредитки. З власника можуть утримуватися різні комісії і платежі за ведення рахунку та обслуговування картки.

  Коли кредитну картку необхідно закривати?

  • Причин для закриття картки «АльфаБанк» може бути декілька: Кредитка вам не знадобилася, ви цілком обходитеся без неї і не плануєте користуватися нею в майбутньому. Якщо ви не використовуєте кредитну картку Альфабанк, то ніяких відсотків і не платите. Однак якщо ваша карта активована, то з вашої кредитної рахунки буде стягуватися щорічна комісія, яка залежить від виду картки (на момент написання даної статтівід 100 грн. і вище). Зрозуміло, якщо ви взагалі не користуєтеся карткою, за рік або 2 вона вам ні разу не придалася, то немає ніякого сенсу сплачувати комісію за обслуговування кредитного рахунку.
  • Ви хочете оформити нову позику в «Альфа-Банку або іншої кредитної компанії. При розгляді заявки на кредит фінансові компанії звертають увагу на загальну закредитованість клієнта. Наявність кредитної картки, незалежно від того, чи користуєтеся ви нею чи ні, розглядається як наявність діючого кредиту, адже ви можете скористатися встановленим лімітом в будь-який момент. Якщо ваш дохід не дуже високий, передбачуваний платіж по бажаного позикою перевищує 25% від вашого щомісячного доходу, то від кредитки краще поки що відмовитисязакрити кредитну картку Альфабанк.
  • Кредитні картки «АльфаБанк» досить вигідні, проте, можливо, вам пощастило, і ви знайшли ще більш цікаву пропозицію від іншого банку. Якщо 2 кредитки для васце занадто, то, звичайно ж, ви можете відмовитися від тієї картки, що стала вам не потрібна.
  • У вас вкрали кредитну картку або ж ви втратили «пластик», але випускати нову кредитку немає бажання.

  Як закрити кредитну картку «АльфаБанк»?

  Для того щоб закрити кредитну картку «АльфаБанк», вам необхідно прийти до найближчого відділення цієї компанії. Спеціаліст банку запропонує клієнтові написати відповідну заяву. Картка закривається тільки так і ніяк інакше! Ні за телефоном «гарячої» лінії, ні через інтернетбанк «Альфаклік» виконати подібну процедуру неможливо. Після написання заяви кредитна картка закривається протягом 45 календарних днів. Через зазначений період часу необхідно зателефонувати на «гарячу лінію» банку або здійснити візит в його відділення і уточнити, закрився рахунок вашої кредитної картки.
  За заявою картка закривається відразу ж, але за умови відсутності заборгованості по кредитному рахунку карти. У разі ж, якщо на карті є непогашений борг, необхідно:
  • Уточнити у фахівця суму заборгованості;
  • Внести весь залишок боргу на рахунок кредитної картки через банкомат з функцією прийому готівкових коштів;
  • Дочекатися проведення транзакціїгрошові кошти повинні бути не просто на рахунку, а зараховані в рахунок погашення кредиту. Якщо платіж перебуває у статусі «hold», то закриття кредитного рахунку поки ще неможливо. Як правило, «расхолдирование» коштів відбувається протягом 1-3 днів;
  • Після того, як операція зарахування буде виконана, можна написати заяву на закриття рахунку кредитної картки Альфабанк. Після даної процедури карта буде закрита протягом 45 діб. Через зазначений період уточніть, закрилася ваша кредитка.

  Можливі проблеми при закритті кредитної картки «АльфаБанку»

  Як ви вже зрозуміли, головною проблемою при закритті кредитки «АльфаБанку» є надто тривалий термін проведення цієї процедури45 діб. Тому, якщо наявність кредитної картки заважає вам в оформленні позики, про написання заяви варто подумати завчасно. Друга проблема випливає з першої. Справа в тому, що за період закриття рахунку кредитки може підійти термін оплати річний комісії за користування карти.
  У цьому випадку баланс кредитного рахунку йде в «мінус» на суму щорічної оплати. Таку картку закрити неможливо! Звичайно ж, за всім цим повинен простежити банківський фахівець, при підписанні заяви наперед прорахувавши дату списання комісії. З різних причин зробити це не завжди можливо, хоча в будь-якому разі, якщо закриття картки не увінчалося успіхом, вам про це повідомлять. Ось тільки час, на жаль, буде втрачено, а вся процедура почнеться спочатку.
  В іншому ж закриття кредитних карток «АльфаБанку» відбувається без проблем. Для того, щоб уникнути неприємних ситуацій, клієнтам банку потрібно просто мати на увазі, що неможливо закрити кредитку моментальнона це потрібно приблизно півтора місяця.
  Корисне по темі:
  1. Закриття кредиту: пишемо заяву і закриваємо договір правильно.
  2. Види і типи кредитних карт. Класика, Золото, Платина. Яка і для чого?