Як взяти кредит без перевірки кредитної історії

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Перевірка кредитної історії є однією з головних процедур у процесі прийняття банком рішення про видачі кредиту. І часто без вивчення досьє на позичальника не обходиться жодна фінансова установа. Уникнути дану процедуру практично нереально, однак імовірність отримати банківський кредит без перевірки кредитної історії все-таки існує.

  У яких ситуаціях банк може видати кредит без перевірки кредитної історії

  Привабливий позичальник для банківської організації – це людина, що має стабільні офіційними доходами і позитивною кредитною історією. Так, перевіряючи наявність і характер історії потенційного клієнта в бюро кредитних історій, банк, насамперед, намагається убезпечити себе, так як позичальник із зіпсованою репутацією створює найбільше ризиків неповернення отриманих коштів. Як правило, таким позичальникам в кредиті буде відмовлено, або позикові кошти будуть надані на дуже жорстких умовах. Однак обійти процедуру перевірки історії все-таки можна, наприклад, якщо банк не відправлятиме запит в БКІ, а скористається власною базою.

  Даний сценарій можливий тільки за умови, що банк, в який позичальник звернувся, володіє власною базою, що, звичайно, зустрічається, але не особливо часто. Але є й інші способи отримати кредит без перевірки кредитної історії.

  Банк не може перевірити кредитну історію позичальника, без письмової згоди останнього.

  Як часто оформляючи кредит, ви залишали свій підпис в місцях, зазначених менеджером? Чи не вчитуючись в те, що підписуєш, багато позичальників таким чином дають згоду на перевірку своєї кредитної історії. Тому слід завжди уважно читати те, що збираєшся підписати. Правда, банк, швидше за все, відмовить у видачі кредиту позичальникові, який відмовив кредитору у доступі до кредитної історії, навіть не пояснивши причину.

  Банк може відмовитися від перевірки кредитної історії, якщо він зацікавлений в даному клієнті.

  У кожного банківської установи є клієнти, в яких воно зацікавлене. Такі позичальники мають можливість отримати кредит без перевірки кредитної історії на привабливих умовах. А термін розгляду заявки від такого клієнта, як правило, займає зовсім небагато часу.

  Маючи хорошу кредитну історію, не доведеться шукати банк, якому її стан не важливо

  Володарям позитивної кредитної історії нічого боятися перевірок. А для того щоб ваше досьє було привабливим для кредиторів, треба гарненько все продумати і розрахувати свої сили ще до оформлення позики. Тоді неприємних моментів, що ганьблять вас як позичальника, в кредитній історії не буде.

  Як працюють банки, що видають кредит без перевірки кредитної історії?

  Висока конкуренція на ринку кредитування змушує фінансові установи боротися навіть за клієнтів, одного разу порушили свої зобов’язання. Таким чином, отримати кредит без перевірки кредитної історії може майже кожен. Однак шанс набагато вищий у тих, хто, хай і з простроченнями, але регулярно вносив щомісячні платежі.

  В деяких банківських організаціях практикують дружні бесіди з потенційним позичальником. Фахівці, які оформляють кредит, є справжніми психологами і за непрямими доказам можуть зробити висновок про серйозність намірів клієнта.

  Також позичальникові з не ідеальною кредитною історією може бути запропонований займ під вищий річний відсоток, який покликаний компенсувати можливі ризики, пов’язані з можливою неблагонадійністю майбутнього позичальника.
  Таким чином, отримати кредит без перевірки кредитної історії в принципі можна, але потрібно час на пошуки банку, який готовий йти на подібний ризик.