Як взяти гроші в борг на велику суму?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Сума грошей в борг залежить від умов банку і параметрів позичальника, таких як дохід і трудовий стаж. Якщо вам потрібна велика сума, то можна залучити одного або декількох позичальників, або оформити кредит під поручительство або заставу.

  Сума кредиту, яку банк може вам схвалити, залежить не тільки від умов конкретного пропозиції, але і від особистих характеристик позичальника – розміру доходів, типу зайнятості, стану кредитної історії і багатьох інших. Тому, навіть якщо ви виберете пропозицію з великою максимальною сумою, вам можуть схвалити нижчу суму. Якщо вам потрібно більше грошей, ніж пропонують стандартні кредити, то ви можете скористатися додатковими пропозиціями, які передбачають деякі банки: Можна залучити одного або декількох позичальників – найчастіше це можуть бути близькі родичі або друзі. Таку можливість для своїх клієнтів передбачає Альфа-Банк.

  На відміну від поручителя, созаемщик разом з вами відповідає за кредитом і підписує той же кредитний договір. Інші банки, наприклад, А-Банк, можуть оформити кредит під поручительство третьої особи. Поручитель підписує з банком додатковий договір, в якому він зобов’язується відповідати за виконання позичальником зобов’язань за кредитом. Порука додатково гарантує надійність позичальника і дозволяє банку довірити йому велику суму.

  Також можна оформити кредит на велику суму і тривалий термін під заставу вашого майна – найчастіше, це автомобіль або нерухомість. Такі пропозиції є, наприклад, у ПриватБанку. Застава також служить підтвердженням вашої надійності і гарантією того, що ви погасите суму в термін. Якщо ви не повернете кредит, то зможете втратити закладене майно. При оформленні кредиту на велику суму врахуйте вашу платоспроможність, як в сьогоденні, так і в майбутньому.

  Також пам’ятайте, що не всі банки можуть рефінансувати такі кредити.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг