Як взяти гроші в борг на картку без електронної пошти?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  У більшості випадків для отримання грошей в борг необхідно вказувати свою електронну адресу. Він служить одним із способів ідентифікації клієнта, логіном для входу в особистий кабінет і засобом комунікації, оскільки дозволяє інформувати позичальника про будь-які зміни в роботі компанії-кредитора. У деяких мікрофінансових організаціях надання E-mail є обов’язковою умовою для видачі кредиту, оскільки саме туди відправляється копія кредитного договору.

  У той же час у багатьох МФО відмовилися від використання електронної адреси. Дійсно, набагато простіше і ефективніше ідентифікувати клієнта за номером телефону. Крім того, номер мобільного нерідко використовують для отримання доступу в особистий кабінет, в якому позичальник має можливість підписати електронний договір або ознайомитися з інформаційними листами кредитора. Слід зазначити, що відсутність мобільного телефону стане куди більшою перешкодою на шляху отримання позики, ніж відсутність електронної адреси.

  Що потрібно для оформлення грошей в борг


  Щоб отримати позику без електронної пошти, потрібно спочатку знайти компанію, яка допускає оформлення договору тільки з використанням телефонного номера. Після цього потрібно проаналізувати умови кредитування, і, якщо вони вам підходять, можна приступати до оформлення заявки. Для цього клієнт повинен передати кредитору певну інформацію:
  паспортні дані та ідентифікаційний номер – тут важливо не допустити будь-яких помилок, інакше скорингова система видасть негативну відповідь за вашою заявкою;
  особисті дані – відомості про сімейний стан, наявність дітей і інших утриманців;
  дані для авторизації – номер телефону і пароль, який буде використовуватися для входу на сайт;
  відомості про працевлаштування – вид зайнятості, соціальний статус, найменування компанії або організації, де працює позичальник і ін .;
  фінансова інформація – розмір заробітної плати, наявність додаткових доходів, суми виплат за іншими кредитними зобов’язаннями і т.д .;
  реквізити банківської карти – необхідні для успішної верифікації карти і для подальшого перерахування туди кредитних коштів.

  Способи повернення грошей


  Наявність або відсутність адреси електронної пошти ніяк не вплине на використання всіх наявних можливостей для погашення боргу. Як правило, повернути кредитні кошти можна кількома способами:
  готівкою (якщо у кредитора є відділення оффлайн);
  через особистий кабінет – безпосередньо з банківської карти на рахунок кредитора без будь-яких комісійних;
  з використанням інтернет-банкінгу або оплатою грошей через банківську касу – в цьому випадку зарахування грошей на рахунок кредитора може зайняти кілька днів, що важливо враховувати для здійснення своєчасного платежу;
  через термінали самообслуговування – цей спосіб, як і попередній, пов’язаний з оплатою комісійних і деякою затримкою з надходженням грошей кредитору.


  Багато мікрофінансові організації створюють своїм клієнтам пільгові умови для погашення боргу. Кредити можна повертати достроково, вносити кредитні кошти частинами або використовувати пролонгацію. Пролонгація має на увазі продовження дії кредиту на певний термін без будь-яких штрафних санкцій за умови оплати відсотків, що набігли за минулий період. Така послуга дуже затребувана у клієнтів МФО, оскільки дозволяє перенести оплату тіла кредиту на більш зручний термін зі збереженням колишнього рівня процентної ставки.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг