Як убезпечити роботу в інтернет-банкінгу

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Практично всі банки, які обслуговують фізичних осіб, пропонують можливість самому керувати своїм грошовим рахунком через Інтернет-банкінг. Користуватися цією послугою дуже просто – достатньо зареєструватися на сайті фінансової організації і отримати доступ до особистого кабінету. Функціонал інтернет-банкінгу дозволяє відстежувати надходження грошових сум, виконувати переклади на картки інших користувачів, налаштовувати регулярні платежі для оплати комунальних послуг або кредитних зобов’язань, виконання інших дій, заради чого раніше було потрібно відвідувати відділення.
  Здавалося б, все просто, зручно і безпечно. Однак віртуальний простір може підносити неприємні сюрпризи. Шахраїв і зловмисників тут не менше, ніж в реальному житті. Кожен, напевно, чув про хакерів.

  Вони зламують супернадёжние захисту швейцарських банків, добувають військові секрети з Пентагону, здійснюють інші великі і кримінально карані діяння. Так ось. Погана новина полягає в тому, що ваш особистий кабінет має куди меншою захистом, ніж урядові сайти або військові об’єкти. Тому для хакерів доступ до вашого банківського рахунку стане відмінним бонусом за прекрасно виконану роботу по злому програмного забезпечення банку.

  Чи відомо вам, що хакерський напад на банківську систему трапляються досить часто?

  Наприклад, злочинці діють у такий спосіб. Відкривши свій особистий кабінет, клієнт шановного банку раптом помічає, що система вимагає ввести одноразовий код для завершення операції з переказу грошей на невідомий вам рахунок. Чи не встигаєте Ви розібратися, що сталося, як на ваш мобільний телефон дзвонить якась людина. Представившись менеджером служби підтримки банку, він повідомляє, що в системі стався прикрий збій. Щоб не допустити блокування вашого рахунку, вам нібито потрібно завершити розпочату операцію, після чого банк поверне зазначену суму на вашу карту.

  Як Ви думаєте, скільки людина довірливо виконають всі вказівки важливого банківського співробітника, побоюючись блокування своїх коштів? Банки тримають цю інформацію в секреті, але є припущення, що як мінімум 8 людей з 10 попадаються на цю нехитру прийом, власноруч передаючи шахраям свої гроші. Це лише одна з схем незаконного збагачення хакерів, які постійно оновлюють свої злочинні звички.
  Так чи можна захистити свої гроші, не володіючи спеціальними знаннями в програмуванні та забезпеченні безпеки свого комп’ютера? Пропонуємо прості рекомендації, виконання яких може помітно ускладнити дії аферистів.

  1.Подбайте про те, щоб на вашому особистому комп’ютері операційна система регулярно оновлювалася. В іншому випадку (або ж) слід встановити ефективну антивірусну програму, оскільки різні «віруси» здатні зчитувати і передавати третім особам вашу конфіденційну інформацію.
  2.Не користуйтеся інтернет-банкінгом з загальнодоступних комп’ютерів, встановлених у вашому офісі або в інтернет-кафе. Пройти по вашим «гарячих слідах» зовсім не складно людині, що володіє спеціальними знаннями. Тому всі фінансові операції краще проводити з власного гаджета.
  3.Пам’ятайте, що працівники банку не можуть ні в якому разі запитувати у вас конфіденційну інформацію, включаючи логін і пароль від вашого особистого кабінету.
  4.Подбайте про створення надійного пароля, що містить цифри, рядкові і великі літери, різні графічні символи. Змінюйте паролі. А якщо Ви записуєте його на паперовий носій, зберігайте пам’ятну папір в місцях, недоступних для сторонніх.
  5.Ніколи не вводьте коди і особисті паролі в незрозумілих ситуаціях. При необхідності самі зв’яжіться з банком для роз’яснення ситуації.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг