Як швидко і недорого поповнити мобільний телефон

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті
  Сьогодні багато хто користується мобільними телефонами. Вони, на відміну від стаціонарних, компактні і зручні: з мобільного можна подзвонити в будь-якій ситуації — і в парку, і на ринку, і, знаходячись на дачі. Проте мобільний зв’язок коштує грошей, а комісія за поповнення з кожним роком зростає. Саме тому необхідно шукати способи максимально комфортного і доступного поповнення рахунку.

  Поповнення телефону с картки+інтернет

  Якщо у вас є вихід в Інтернет і банківська карта (підійде навіть пенсійна), то ви зможете поповнювати рахунок на мобільному телефоні з невеликою комісією. Існує кілька спеціалізованих сайтів, які надають цю послугу – ipay.ua, рortmone.com. Проте найменша комісія на сайті easypay.ua — 1,5% від суми поповнення (це особливо вигідно, якщо вам потрібно поповнити мобільний на невелику суму, наприклад, якщо ви переведете 10 грн, то вам доведеться заплатити всього 15 копійок комісії).

  На сайті приватбанку можна поповнити мобільний з допомогою карт Visa або MasterCard без реєстрації. Для цього необхідно зайти на сайт і внизу сторінки вибрати категорію «Швидко поповнити мобільний». У відповідних полях слід вести номер мобільного телефону, а також суму в гривнях, яку ви хочете перерахувати з кредитною або банківської карти на рахунок телефону. Після цього відкриється нова сторінка, де потрібно буде ввести дані вашої картки:

  16-значний номер картки (цифри зазначені на карті);
  термін її дії (місяць і рік);
  CVV-код (тризначна цифра на звороті карти).

  Всі дії супроводжуються підказками, однак перед тим, як перерахувати гроші обов’язково перевірте введену інформацію. Після того, як ви натиснете кнопку «Оплатити», зазначена сума для поповнення рахунку буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на рахунок мобільного телефону.

  Можна покласти гроші на баланс як власного мобільного телефону, так і мобільний телефон іншої людини. Мінімальна сума поповнення — 2 грн.

  Також можна поповнювати рахунок на сайтах мобільних операторів, вибравши відповідне меню: kyivstar.ua, mts.com.ua, life.ua. Процедура практично ідентична з тією, що на спеціалізованих платіжних сайтах, але, здійснюється без комісій.

  Вам буде цікаво:  Яка комісія за зняття грошей с банківської картки?

  Картка+мобільний телефон

  Якщо у вас немає доступу в інтернет, але є банківська карта, поповнити мобільний рахунок без комісій теж не складе праці. У кожного мобільного оператора є короткий номер телефону, зателефонувавши за яким, можна здійснити платіж:

  «Київстар» – 999;

  «МТС – 111 (вибрати пункт 1 «Контроль і управління рахунком»);

  «life:)» – 5433.

  Дотримуючись голосових підказок оператора, слід ввести номер кредитної картки, термін дії картки, CVV2-код і суму платежу. Зараховуються гроші миттєво і без комісій.

  Якщо ви не хочете втрачати час на спілкування з оператором, можна використовувати USSD-меню – використовуючи лише ваш мобільний телефон. Суть такого поповнення в тому, що ви один раз реєструєтеся в певному сервісі, і прив’язує свою платіжну картку до вашого номера мобільного.

  Після цього можете поповнювати свій рахунок, просто набравши комбінацію з цифр на своєму мобільному.

  При цьому у різних мобільних операторів схеми трохи різняться. Так, абоненти life:)» реєструються в системах оплати «Київстар» – лише у внутрішній системі, «МТС», можуть зареєструватися за бажанням Portmone Mobile.

  Банки+термінали

  Незважаючи на те, що поповнення мобільного рахунку на спеціалізованих ресурсах з допомогою банківської картки технічно безпечно, багато споживачі все-одно бояться користуватися цією послугою. В такому випадку, можна поповнити мобільний з допомогою стаціонарних терміналів платежів або в банку. Правда, в цьому випадку доведеться таки сплатити комісію. В терміналах вона досить висока — від 1,25 до 3 грн. (при сумі не більше 50 грн).

  Поповнити мобільний можна і в банку. Правда, така можливість є лише у тих відділеннях банків, які вказують послугу «Зручна сума» для “Київстару” і «Легке поповнення» для МТС.

  Схема оплати виглядає таким чином: ви знаходите відділення банку, де надають таку послугу, заповнюєте спеціальний бланк (вказуєте номер, суму поповнення, ставите свій підпис) і разом з готівкою віддаєте його касиру, який перевіряє можливість поповнення» і організовує транзакцію.

  Гроші надходять на мобільний рахунок від 2 хвилин до декількох годин (щоб уникнути непорозумінь завжди зберігайте чек до моменту надходження грошей).

  Також досить вигідно поповнювати мобільний в терміналах самообслуговування «Приватбанку». У такому разі сума комісії становитиме 1 грн.

  ***
  Як бачите, на зміну класичного поповнення мобільного за допомогою скретч-карти приходять нові способи. І ви можете вибрати той, який найбільш зручний для вас і вашого гаманця.