Як розблокувати картку ПриватБанку?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Майже кожен користувач банківських карт хоч раз стикався з тим, що з якихось причин їх карта заблокована. Велика частина жителів України замовив і стали власниками картки ПриватБанку, тому давайте розглянемо причини блокувань цієї карти:

  1. Якщо Ви три рази неправильно введете пін-код в терміналі на касі магазину або в банкоматі.
  2. Якщо у Вас з’явилася прострочена заборгованість на картці ПриватБанку.
  3. Якщо ПриватБанк помітив підозрілі дії на вашій карті, то карта може бути заблокована.

  Читайте також: Як взяти гроші в борг?
  Основні способи розблокування картки ПриватБанку:

  1. Відправивши смс на безкоштовний номер ПриватБанку 10060 в наступному вигляді: Розблокувати + 1111 де 1111 останні 4 цифри картки ПриватБанку.
  2. Зателефонувавши на номер 3700 з особистого номера мобільного телефону.
  3. У службі чат-онлайн на сайті privatbank.ua
  4. В Інтернет-Банкінгу Приват24
  5. У будь-якому відділенні ПриватБанку

  Важливо відзначити, що при наявності простроченні, карта буде розблокована автоматично після погашення простроченої заборгованості.
  Як розблокувати картку ПриватБанку в інтернет-банкінгу Приват24?

  Для розблокування картки ПриватБанку через Приват24 потрібно авторизуватися в Інтернет-Банкінг і перейти в меню «Всі послуги». Далі виберіть розділ «Налаштування» і у вікні відзначте «розблокування карт». Далі в списку виберіть потрібну карту і підтвердити дію за допомогою отп-пароля, отриманого в смс на особистий мобільний телефон.

  Також Ви можете передбачити випадкову можливість блокування картки ПриватБанку. Так, при несподіваному великому або частому знятті коштів за кордоном, банк для безпеки може тимчасово заблокувати карту. Тому, при виїзді за кордон, в меню «Налаштування» потрібно вибрати «Не блокувати карту».

  На цьому все, тепер Ви знаєте як розблокувати картку ПриватБанку, але якщо Ви хочете оформити ще одну банківську карту, то Ви можете це зробити прямо на нашому сайті.