Як покласти гроші на картку Приватбанку

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Ми вже розповідали про “Переказ грошей на картку Приватбанку“, а зараз ми поговоримо на нвую тему. Проводити фінансові операції по системі безготівкового розрахунку – вкрай безпечний і комфортний варіант. Безліч людей проводять оплату своїх покупок «кредитками», які потребують своєчасного поповнення. Переказати кошти на картку ПБ можна за допомогою декількох варіантів. Ви можете податися в найближчу касу відділу Приватбанку, скористатися терміналом або ж оформити переведення з іншої картки банку. Також це корисно знати при погашенні термінового кредиту готівкою.

  Поповнення картки ПБ допомогою терміналу

  Існують два варіанти поповнення рахунку картки Приватбанку, використовуючи при цьому термінал. Якщо у вас є на руках карта, на яку треба покласти гроші, слід дотримуватися наступного алгоритму дій:

  1. Авторизуватися в терміналі. Щоб зробити це, вставте картку в спеціальний приймач і вкажіть свій PIN.
  2. Зупиніться на меню «поповнити карту» і знову вставити її.
  3. У новому віконці, що відкрилося, вкажіть суму коштів, які будуть поповнені. Якщо ви поповнюєте кредитну карту Приватбанку, зосередьте свою увагу на тому, що поповнення буде пов’язане з вилученням деякої незначною комісії. Щоб уникнути недоплати за кредитними умовами, зверніть увагу на зазначену комісію в кутку монітора і внесіть гроші з урахуванням цієї суми.
  4. Власник карти буде ідентифікований негайно і автоматично, однак перед тим, як натиснути на кнопку продовження, перевірте дані.
  5. Поповнити рахунок карти Приватбанку можна шляхом внесення готівки та оплати іншою карткою, обравши для цього відповідний пункт на моніторі термінала. Внісши готівку, на моніторі буде відображена ця сума.

  Далі додамо до розгляду ситуацію, коли необхідно поповнити кредитку ПБ при її недоступності. Для початку необхідно пройти авторизацію за допомогою введення номера свого мобільного (прив’язка необов’язкова), і у новому вікні ввести пароль для входу, який був отриманий вами в SMS. Щоб поповнити картку ПБ, у вікні необхідно ввести її номер, після чого система запропонує варіант оплати і введення необхідної суми. Якщо у вас буде залишок від оплати, не розраховуйте на те, що термінал поверне здачу, проте залишилися гроші ви зможете переказати на рахунок свого мобільного або ж відправити в благодійний фонд.

  Переказ грошей на картку Приватбанку

  Якщо ви не маєте можливості відправитися власною персоною у відділ банку або ж вам занадто далеко до терміналу, ви можете оформити переведення з однієї карти ПБ на іншу. У такому випадку ви можете скористатись сервісом Приват24, причому як на комп’ютері, так і на мобільному пристрої. У додатку для смартфонів варто лише відвідати меню «послуги», після чого обрати «платежі», зайти на вкладку «на карту». У вікні, яке відкриється, виберіть варіант платежу. Після введення суми підтвердження операції виконується натисканням на відповідну кнопку.
  Повноцінна комп’ютерна версія Приват24 передбачає для цього процесу виконання цілого ланцюжка дій. Пройдіться по пунктах «всі послуги» — «платежі» — «на карту Приватбанку». У списку необхідно визначити картку, з якої будуть зняті гроші, також з’явиться поле для введення суми. Підтвердження транзакції відбувається так само, як і в попередньому варіанті.

  Кілька слів про те, як можна оформити переказ грошей на картку Приватбанку допомогою SMS-банкінгу. Якщо у вас відсутній доступ до Всесвітньої мережі, цей варіант створений для вас. Щоб здійснити поповнення карти ПБ, потрібно тільки мати відомості про номер картки одержувача та номер картки адресанта. Виконання транзакції не потребує багато часу, кілька секунд і процес успішно завершено. Щоб здійснити такий переказ, потрібно відіслати безоплатне SMS-повідомлення на номер 10060. Текст повинен бути наступним: SEND111UAN (сума та валюта) +1111 (останні цифри оператора) + CARD (номер картки одержувача. Прогалин у підсумковому наборі бути не повинно.