Як переконатися в закритті кредиту?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  З кредитними проблемами можуть познайомитися не тільки позичальники, що допускають прострочення, але й відповідальні клієнти, вже давно погасили свій борг. І як же бути? Платити банку знову?

  Судячи з відгуків громадян, ситуації у всіх приблизно однакові. Клієнт спочатку дізнається в банку суму, яку він повинен внести для повного погашення боргу. Вносить її і благополучно забуває про свій кредит. А через 6-12 місяців телефон позичальника починає буквально розриватися від дзвінків служб безпеки банку, що пояснюють, що з боргами прощатися поки рано.

  Остання сума не дійшла до банку, або останнього внеску не вистачило для покриття всієї заборгованості – ось короткий перелік причин, які озвучуються банком при зверненні в фінорганізаціях здивованих клієнтів.

  Клієнти, звісно, намагаються відновити справедливість, пишуть претензії, проте часто отримують по ним негативну відповідь.
  Залишається йти в суд, при цьому далеко не факт, що перемога буде за клієнтом.

  Проблема в тому, що позичальник цілком покладається на усні розмови з співробітниками банку, хоча факт закриття позики потрібно завжди підтверджувати документально. Тоді й проблем в майбутньому не виникне.

  При повному погашенні кредиту обов’язково пишіть заяву про закриття кредитного рахунку. Вам повинні видати копію документа з позначкою співробітників банку. Також попросіть банк видати довідку про те, що кредит повністю погашений і ніяких претензій до позичальника банк не має.

  За словами експертів, є ще одна можливість переконатися в закритті кредиту – потрібно запросити у банку акт звірки взаєморозрахунків, який фіксує наявність або відсутність кредитних зобов’язань. Всі отримані довідки, документи дбайливо зберігаєте, вони надійно захистять вас в разі виникнення будь-яких проблем з банком.