Як отримати кредит за 15 хвилин сидячи на дивані

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Напевно кожен опинявся в ситуації, коли гроші потрібні прямо зараз, а вільних коштів як на зло немає. Приміром, під час ремонту, як це зазвичай буває, витрати вийшли за межі кошторису. Звичайно, можна зупинити роботи, але тоді є ризик, що будівельники підуть на інший об’єкт і доведеться чекати їх повернення пару тижнів або місяців, при цьому зриваючи весь подальший графік. Адже за одними фахівцями за справу беруться інші, і ніхто не має наміру вносити корективний у свої плани через проблеми замовника. Тому набагато вигідніше якомога швидше знайти відсутню суму. Можуть бути і зовсім критичні випадки, коли гроші терміново потрібні на лікування або купівлю медикаментів. І таких історій безліч.

  Найпростіший спосіб швидко вирішити фінансові проблеми – зайняти у друзів і знайомих. Але проблема в тому, що великої суми на руках може не виявитися. Та й позичати не завжди зручно. До недавніх пір гарною альтернативою служили банки. Майже кожен з них пропонував невеликі кредити готівкою на поточні потреби. І все що було потрібно – вибрати найбільш оптимальний варіант.

  Але, на жаль, за теперішніх часів багато банківських установ згорнули кредитні програми або підходять до оцінки потенційних позичальників настільки суворо, що виконати всі їхні вимоги майже неможливо. Наприклад, багато банків вимагають офіційну довідку з місця роботи про рівень доходів. Але ж далеко не всі працюють офіційно або отримують легальну високу зарплату. Крім того похід в банк, отримання всіх необхідних довідок і час на винесення вердикту про надання грошей у борг іноді може виявитися великою розкішшю. Особливо коли кошти необхідні прямо зараз.

  Ломбарди теж не вихід. Не всі готові закладати сімейні цінності, та й для багатьох українців така форма отримання в борг не завжди прийнятна.

  Не дивно, що «кредитним затишшям» вирішили скористатися посередники, готові в найкоротші терміни видати необхідну суму. Причому деяким з них вдається вкластися в лічені хвилини і для отримання коштів зовсім не обов’язково відвідувати офіс.

  Наприклад, Ви можете взяти микропозик взагалі революційним методом отримання кредиту без довідки про доходи. Гроші можна зайняти, не виходячи з дому, за допомогою інтернет. При цьому сам процес займає максимум 15 хвилин. Цікаво, що таку інноваційну послуги пропонує українська компанія, а не іноземна.

  Головна вимога для позичальника – розташовувати банківською картою будь-якого фінансової установи, що за теперішніх часів не проблема. У багатьох напевно по кілька карток різних банків. Обмеження всього одне – кредити видаються українцям, яким виповнилося 18 років.

  Для отримання кредиту необхідно зайти на сайт компанії і пройти реєстрацію, вказавши бажану суму кредиту. Потрібно буде ввести паспортні дані, ідентифікаційний код, номер телефону та адресу електронної пошти. Після чого відправити заявку, зробивши всього один клік. І через нетривалий час система повідомить про своє рішення по смс або на email. Якщо все пройшло успішно, то гроші автоматично перераховуються на картку. Надалі ця процедура взагалі скоротиться до 5 хвилин і при своєчасному погашенні кредиту його вартість для постійних позичальників буде знижена.

  Компанія досить лояльно ставиться до своїх позичальників. При бажанні кредит можна пролонгувати на триваліший термін. А якщо необхідність у кредиті відпала, то існує можливість погасити його достроково.

  Треба визнати, що вартість такої вельми революційної послуги не мала. Якщо зайняти 1 тис. Грн. на місяць, то доведеться повернути 1,64 грн. Але сенс таких позик у вирішенні короткострокових проблем в гранично стислі терміни. Така собі фінансова неотложка. І з цієї точки зору така висока плата виглядає цілком виправданою.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг