Як отримати кредит у банку

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Думаю, багато хто зі мною погодяться, що в даний час люди вважають за краще брати кредити, ніж збирати n-ну суму грошей довгий час. До того ж, за той проміжок часу, що ви збираєте потрібну суму, може статися високе зростання цін, так звана інфляція, або ж просто ваша потенційна купівля, скажімо так, «вийде з моди». Як ми знаємо, банки ретельно спостерігають за своїми клієнтами, тому перед позичальниками стає головне питання: «Що ж зробити, щоб мені видали кредит без затримок або будь-яких нюансів?»
  Кожен співробітник банку зобов’язаний знати все про свого клієнта. Тому перевіряється все до дрібниць, які можуть вплинути на результат як позитивно, так і негативно. Як ви вже здогадалися, мова в цій статті піде про те, як потрібно себе вести, щоб завоювати схвалення банку.

  У першу чергу потрібно пам’ятати, що візит в банк зобов’язує вас пристойно виглядати. Одяг повинна бути чистою, охайною, це підніме відсоток успіху. Зрозуміло, що і стан має вселяти довіру, адже жоден банк не дасть гроші в борг людині, який з’явився в нетверезому вигляді. Також не бажано нервувати під час анкетування, на питання треба відповідати спокійно і чітко, якщо ви хвилюєтеся, не відразу відповідаєте, це викличе підозру у працівника.

  «Неуважність» клієнта лідирує серед причин відмови. Потрібно не боятися дивитися в очі менеджеру. Один факт з людської психології свідчить, що, коли людина відводить очі, значить, він щось приховує, а банк цього не схвалить. Також проглядається і кредитна історія, і, якщо виявиться, що ви «забули» про якомусь не виплачений кредит, вам відмовлять у видачі суми.
  Перед походом в банк ви повинні зважити всі за і проти. Подумайте, чи зможете ви виплатити бажану суму? Ще одна корисна порада: ні в якому разі не сперечайтеся з менеджером. А також не кажіть, що гроші вам потрібно отримати найближчим часом, співробітник банку зрозуміє, що рішення взяти кредит було спонтанним.
  Необхідно зайти на сайт банку, який ви хочете відвідати і заздалегідь підготувати питання для розмови з менеджером.

  Вам потрібно презентувати себе в кращому світлі. При розборі документів працівник нерідко знаходить якусь помилку, але не потрібно панікувати, спробуйте пояснити, що це всього лише помилка. Безумовно, кредитний договір потрібно уважно прочитати, краще всього в домашніх умовах, а також поговорити про всіх питаннях з співробітником, особливу увагу приділивши процентною ставкою.
  У всіх документах потрібно вказувати справжні відомості. На схвалення кредиту впливає дуже багато: реєстрація, ваш дохід, житло.
  Будьте впевнені в собі, люб’язні з співрозмовником, і удача посміхнеться вам.