Як отримати кредит без прописки, застави та довідки про доходи

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Щоб отримати кредит, не обов’язково мати офіційну зарплату, заставне майно, поручителів і навіть прописку.
  Світ не без добрих людей. Стовпи, зупинки і вагони метро рясніють оголошеннями про послуги посередників. Сині, жовті, червоні бумажечки обіцяють оформити «кредити готівкою» від 5 до 100 тис. Грн. за 2-3 дні. Тут же – автокредити та іпотека. І контори, схоже, не жартують. Незважаючи на значну плату за послуги – 20% від тіла кредиту, клієнтів більш ніж достатньо – причому не тільки в чергах біля дверей, але і з охочих записатися на прийом.

  Щоб зрозуміти, в чому запорука успіху таких «кредиторів», газета Зараз відправилася в кілька столичних контор. Легенда: терміново потрібно 100 тисяч грн. на три роки, офіційна зарплата – 2 тис. грн., нерухомості немає, кредитної історії немає, прописки немає.

  На перший погляд, мати справу з подібними конторами небезпечно – вони не називають себе ні кредитними брокерами, ні агентами – вони просто посередники. Підозри викликає і місцерозташування – замість офісу в бізнес-центрі кімнатка в якому-небудь «будинку побуту» під вивіскою «поліграфічні послуги» або навіть на квартирі. Справа не в конспірації: часто «кредити» – додатковий заробіток, розширення бізнесу або спроба заощадити на оренді. Тому наявність в конторі банок з фарбою, плакатів, паперу, принтерів бентежити не повинно. Посередники укладуть з вами справжнісінький договір з усіма штампами і печатками на спеціальному бланку ПП. Ніяких грошей вперед. Гонорар тільки після отримання кредиту в офісі банку.

  Ваші шанси …

  Як правило, кредит надають на суму до 100 тис. Грн., Але іноді і на 200 тис. Грн. За оформлення кредиту на суму 3-5 тисяч навряд чи візьмуться – клопіт ті ж, а виручка занадто мала. Мінімальний термін кредитування – хоч кілька днів (так і кажуть: «вирішення проблемних питань»), максимальний 3-7 років. Незважаючи на привабливість оголошень, процедура оформлення кредиту у «посередника» все ж нагадує банківську. Довідка про доходи з місця роботи за останні 6 місяців, паспортні дані, ідентифікаційний код, заставне майно, поручитель, ті ж анкети, кредитні історії.

  «Ми працюємо з 18 фінустановами: Надра банк, Южком, Приват-Банк, Universal Bank, VAB Банк та інші. У Вашому положенні буде складно отримати в будь-якому банку всю суму.
  – Наташа, пробий, потрібно терміново зібрати 100 тисяч – стандарт, – крикнув подільниці посередник Павло, пояснюючи умови кредитування журналісту інтернет-газети Сейчас. – Треба, щоб зарплата була мінімум 2,5-3 тисячі. Втім, жоден банк і так не дасть такої суми. Але ми можемо зібрати суму з різних банків. Це цілком нормальна ситуація. Ось подивіться, у клієнта N такий же кредит зібраний в восьми банках, а у цього – в шести, – показує Павло історії кредитування з великою чорною папки.

  Дійсно, як виявилося, в Надра Банку можна взяти кредит на суму 7 «офіційних» зарплат (за нашою легендою – 14 тис. Грн.), А при бажанні (наявності відповідної довідки) можна дотягнути і до 30 тис. Грн. «Южком» дасть ще 30 тис. Грн., Universal Bank – в межах 50 тисяч грн.

  Суми банківських кредитів відрізняються залежно від фінустанови. Чим вище сума, тим вище вимоги до клієнта. «Для Universal Bank буде потрібно поручитель. До того ж якщо немає київської прописки – шанси зменшуються на 30%. Южком дасть без поручителя, але зарплата замала. А в Надра Банку велика ймовірність, що зажадають заставне майно. «Наташа, автомобіль адже підійде?» – Запитує Павло. Та й відсотки у всіх різні: в Надра – 30% річних, у Южком – 24%, у Universal Bank – 26% ». Побіжна математика Павла «намалювала» результат: за кредит у розмірі 100 тис. Грн. доведеться щомісяця «переплачувати» всім банкам близько 2 500-2 700 грн. як відсотки. Плюс – комісійні кожному банку.

  Слід сказати, що це вельми прийнятний варіант – в інших конторах при такій легенді можна розраховувати на суму не більше ніж 30 тис. Грн. під 32%, а то і 36% річних. Причому суму кредиту доведеться повернути за чотири рази, а не помісячно.

  Ми серйозні люди …

  Посередник Павло пояснює, що через 3-4 дня після укладення договорів можна отримати свої 100 тис. Грн., А 20% гонорару, тобто 20 тис. Грн., Доведеться заплатити тільки при отриманні грошей в банку.

  «Нічого відразу вносити не потрібно, відсоток сплачується у міру отримання грошей. Тобто отримаєте в Надра 14 тисяч – нам 2,8 тис. Грн. З Южкомовскіх 30 тис. Грн. повертаєте нам 6 тис. грн. і т. д. », – розповідає Павло. Передоплата передбачається лише в одному випадку – за додаткові послуги. Уже взявши в руки бланки анкет, Павло зауважив: «Сума немаленька і, самі розумієте, банки будуть серйозно підходити до Вашого справі. Питання довідки про доходи можна вирішити – 1 тис. Грн. Природно, Вам не потрібно буде приносити свою довідку і вказувати справжнє місце роботи. Питання заставного майна також оцінили в 1 тис. Грн. Ми – серйозна організація, що має тісні контакти з банками. Так, і прописка в Києві, якщо потрібно, – $ 1 тис. », – Додає Наташа. На випадок проблем з кредитною історією і поручителем у «серйозній компанії» мається і людина, у якого є доступ до баз і який може викреслити ваше прізвище зі списку боржників, – а це не більше ніж 1 тис. Гривень. «Це Ви зараз нікому не повинні, а пройде час – самі прийдете», – багатозначно зауважив Павло.

  Разом, кредит на суму 100 тис. Грн. може отримати кожен. І усі відсутні документи з’являться, але за енну суму. У загальній складності послуга обійдеться в 28 тис. Грн. З них:
  1) прописка – 5 тис. Грн .;
  2) довідка про доходи – 1 тис. Грн .;
  3) довідка про володіння заставним майном – 1 тис. Грн .;
  4) чиста кредитна історія – 1 тис. Грн .;
  5) 20% за послуги – 20 тис. Грн.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг