Як отримати банківський кредит за спрощеною процедурою

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  При подачі заявки в банк на отримання кредиту вам запропонують надати пакет документів, зокрема, довідку про доходи. На жаль, сучасний ринок праці не завжди відповідає банківським вимогам. Багато працівників або не оформлені належним чином, або отримують зарплату «в конвертах», а її розмір набагато більше їх офіційного заробітку. Існують і інші категорії людей, наприклад, фрілансери, які не можуть документально довести розмір своїх доходів.


  Тому банки в багатьох випадках йдуть на поступки, видаючи позики без документального підтвердження розміру заробітної плати. Умови кредитування при цьому дещо відрізняються від стандартних.

  1. Розмір кредиту
   В середньому сума кредитування становить близько 50 тисяч гривень, але в деяких банках вам можуть запропонувати кредитний ліміт до 100000 грн. Як правило, кредити готівкою видаються в національній валюті, але при бажанні можна знайти кредитора, згідного видати позику в євро або в доларах.
  2. Процентна ставка
   При визначенні процентної ставки для таких кредитів банк враховує суму позики і термін його погашення. У різних фінансових установах цей показник може становити і 17% річних, і 30-40%. Однак не завжди нижчий відсоток є найвигіднішим. Багато банків додатково нараховують різні комісійні і страхові суми, що веде до помітного подорожчання кредиту.
  3. Термін кредитування
   Зазвичай споживчі позики видаються на термін від 6 місяців до 3 років, але при великому розмірі кредиту цей період може бути збільшений до 7 років. Уточніть, чи можна погашати кредит достроково, оскільки в деяких банках таке бажання клієнта не вітається.
  4. Термін видачі грошей
   Цей фактор залежить від конкретної кредитної програми. Готівкові можуть бути надані як у день звернення, так і через 5-7 днів після подачі заявки.
  5. Необхідні документи
   При спрощеною процедурою видачі кредиту клієнту потрібно надати тільки паспорт та ідентифікаційний код. Іноді допускається замість одного з документів пред’явити закордонний паспорт або водійське посвідчення.
  6. Вимоги до клієнта
   Практично в будь-якому банку охоче йдуть на співпрацю з позичальниками, вік яких знаходиться в межах 21-55 років. Клієнтам старше 55 років цілком можуть відмовити у видачі грошей, а особам від 18 до 21 кредит може бути наданий при наявності платоспроможних поручителів.
  7. Мета одержання позики
   Споживчі кредити видаються на будь-які цілі, включаючи придбання побутової техніки, оплату лікування або навчання.
  8. Способи забезпечення
   Як правило, гроші видаються без застави, але при наданні будь-якого цінного майна позичальник може розраховувати на зниження процентної ставки або підвищення кредитної суми.
  9. Способи повернення кредитних коштів
   Навіть якщо клієнт отримує гроші готівкою, на його ім’я відкривається особливий рахунок. Туди і будуть перераховуватися щомісячні платежі, з використанням банкомату, терміналу самообслуговування або каси в банківських відділеннях.
  10. Розмір щомісячних виплат
   Для споживчих кредитів характерно використання ануїтетною системи погашення боргу, при якій необхідно погашати борг рівними частинами.
   Слід враховувати, що банки не дуже широко сповіщають громадян про можливості кредитування без довідки про доходи. Однак отримати таку позику не так складно, як здається. Приклавши трохи зусиль і відвідавши кілька фінансових установ, Ви обов’язково знайдете хороші пропозиції з високим шансом на схвалення. В іншому разі скористайтеся послугами мікрофінансових організацій.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг