Як оформити позику на рахунок в банку?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Отримати невелику суму в борг пропонують різні МФО. Зробити це можна не тільки за особистої присутності в відділенні мікроорганізаціі або в режимі онлайн, подавши заявку на сайті. МФО готові кредитувати клієнтів, навіть не бачачи їх особисто. За статистикою відсоток онлайн-неплатників досить високий, але це не заважає процвітати бізнесу. Щоб оформити позику на рахунок в банку, достатньо подати заявку на сайті і отримати гроші. Переказати гроші МФО готові на банківські рахунки, карти, електронні гаманці. Перші дві способу є кращими, оскільки тут невелика ймовірність шахрайства. Щоб відкрити рахунок або карту, потрібно прийти у відділення банку і пройти повну ідентифікацію. Зробити електронний гаманець простіше: потрібно завести аккаунт, докласти скани паспорта (які, до речі, можна і вкрасти) і отримати повноцінний профіль.

  Вам буде цікаво: Займ на карту цілодобово

  Що таке рахунок в банку?

  Це рахунок, що відкривається клієнтам банку для безготівкового грошового обороту і зберігання грошей. Видів рахунків досить багато. Найчастіше для розрахунків використовується поточний рахунок. Він має двадцятизначні нумерацію і починається з 40817. Номер рахунку не є номером в математичному сенсі. Це числовий код, в якому міститься інформація про банк, типі рахунку і його властивості. Зазвичай поточний рахунок служить для розрахунків, але деякі банки нараховують відсотки за зберігання грошей на ньому.

  Щоб відкрити рахунок в банку, потрібно відвідати відділення, пред’явивши свій паспорт. Також зараз можна відкрити рахунок онлайн в особистому кабінеті, але для підключення онлайн-банку потрібно також відвідати відділення банку. При відвідуванні співробітник проводить повну ідентифікацію клієнта, робить фотографію, сканує документи, перевіряє клієнта. Якщо щось не сподобатися, наприклад, клієнт викликає сумніву, документи мають ознаки підробки та ін., То в обслуговуванні такого призводить до автоматичної відмови. З огляду на ці моменти, МФО та інші мікрокредітори воліють кредитувати, переказуючи гроші саме на банківські рахунки. Це буде додатковою перевіркою позичальника. Таким чином, оформити позику на рахунок в банку буде простіше, ніж на електронний гаманець або отримати готівкою.

  Різниця між рахунком та карткою

  Крім рахунку позику можна оформити і на карту. Найчастіше карти також замовляються у відділенні банку. При замовленні онлайн карту потрібно отримувати у відділенні банку, тому що майже всі банки перестали займатися поштовою розсилкою карт. При відкритті карти в банку також формується рахунок. Карта буде лише своєрідним ключем для доступу до рахунку і знаходяться на ньому засобів. Без карти отримати гроші можна тільки через касу банку, а при наявності карти можна зняти їх в банкоматі.

  У разі блокування карти рахунок залишається чинним, і зняти гроші в банкоматі власник карти вже не зможе. Це захищає накопичення від посягань третіх осіб.

  Таким чином, при наявності карти у клієнта є картковий поточний рахунок. Карта буде єдиним способом доступу до грошей. МФО також з полюванням переводять гроші на карти, оскільки це є безпечним способом, як і в випадку з рахунком.

  Як подивитися реквізити рахунку?

  Реквізити рахунку потрібні для перерахування грошей або здійснення платежу. Їх можна дізнатися кількома способами:

  У договорі, який видається при відкритті рахунок.
  В офісі банку, пред’явивши паспорт. Операціоніст роздруковує реквізити через свою систему.
  В онлайн-банку. У розділі «Карти і рахунки» можна побачити вкладку «Реквізити».
  У банкоматі. Деякі пристрої самообслуговування можуть показувати реквізити. Інформацію про це можна знайти у відповідному розділі меню пристрою.

  Де оформити позику на рахунок в банку?

  Різні МФО готові оформити позику на рахунок в банку. Наприклад, можна скористатися пропозицією з нашої таблиці.

  Як довго будуть зараховуватися гроші?

  Оскільки нарахування відсотків йде з першого дня надання позики, то важливим є питання, а коли позичальник отримає позику. Якщо мова йде про міжбанківський переказ, то гроші можуть йти до 3х робочих днів. Хоча в ці дні клієнт і не користується грошима, відсотки він буде також оплачувати. Багато МФО пропонують миттєве зарахування грошей, але в договорі завжди вказується, що термін зарахування може залежати від обраного банку. Також складеться неприємна ситуація, коли позичальник припустився помилки в реквізитах і гроші просто загубилися або зависли на рахунках. На пошук може також піти чимало часу, за яке доведеться платити відсотки. Якщо гроші так і не дійшли до рахунку, то варто звернутися в МФО і попросити надати платіжне доручення, яке підтверджує відправку грошей. У ПП також будуть вказані реквізити рахунку. З цим документом можна звернутися в банк і з’ясувати, де зависли гроші.