Як не нарватися на кредитних брокерів-шахраїв?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  У сьогоднішній статті ми продовжимо розмову про послуги кредитних брокерів. Треба сказати, що ринок цей поки зовсім молодий, тому нарватися на брокерів-шахраїв (іноді їх ще називають «чорними брокерами») дуже легко, особливо таким категоріям громадян, як безробітні і позичальники з поганою кредитною історією. Адже коли дуже терміново потрібні гроші, а під вимоги банку людина не підходить, він може і не прорахувати ризики звернення до тих чи інших кредитних брокерів. Тому сьогодні ми поговоримо про те, як навчитися відрізняти справжніх брокерів від шахраїв.

  Звертайтеся тільки до тих кредитним брокерам, які працюють як індивідуальні підприємці або, що ще краще, юридичні особи. При цьому попросіть фірму, щоб вона показала вам свої установчі документи, щоб переконатися в легальності її діяльності. І ні в якому разі не вдавайтеся до допомоги приватних осіб, оскільки в цьому випадку ризик нарватися на «чорних брокерів» підвищується в рази!
  Якщо вам гарантують отримання кредиту, не зв’язуйтеся з таким брокером. Тому що жоден чесний кредитний брокер не може вам гарантувати оформлення кредиту.
  Якщо вас просять оплатити послуги кредитного брокера відразу, біжіть від такого посередника. Так, багато брокери беруть аванс за свою роботу, але залишилася основну суму вони одержують тільки за фактом оформлення кредиту.
  В даний час робота кредитного брокера не вимагає ліцензування, тому якщо фірма буде трясти перед вашим носом ліцензією, подумайте гарненько, перш ніж погоджуватися на співпрацю з цим брокером.
  Перш ніж звернутися до будь-якого кредитного брокера, почитайте про нього відгуки в інтернеті. Це вбереже вас від зайвих нервів і порожньої витрати своїх грошей і часу.
  Ніколи не погоджуйтеся на підробку документів для отримання кредиту – таку схему практикують тільки «чорні брокери», а вас потім легко можуть притягнути до відповідальності за шахрайство.

  Це, мабуть, основні поради, які можна дати новачкові, який вирішив скористатися допомогою в отриманні кредиту безробітним. Головне, не втрачати пильність ні за яких обставин і не погоджуватися на незаконні дії для отримання жаданого кредиту.

  До речі, якщо вам не вдалося знайти розумного кредитного брокера, не впадайте у відчай. Ви можете звернутися за допомогою фінансового консультанта, який зможе підібрати для вас найбільш вигідний кредит у вашому регіоні. При цьому за послуги фінансового консультанта вам не доведеться платити ні копійки, а допомога від нього може виявитися суттєвою, тим більше для тих, хто не розбирається в нюансах кредитного ринку.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг