Як дотягнути до зарплати за допомогою кредиту?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Ми вже розповідали Вам про то, як отримати гроші до зарплати, а зараз ми продовжему цю тему 🙂

  Якщо зарплату вам затримали, а «перехопити» не у кого, то можливим виходом із ситуації може стати кредит. Про який кредит може йти мова, скаже обурений читач, якщо навіть ті, кому поки зарплату виплачують стабільно, не можуть переконати банк у своїй платоспроможності? Природно, про миттєвих кредитів.

  Мета кредиту – придбання буханця хліба…

  Звернутися в так званий центр мікрофінансування рекомендує видання D’. Такі організації стали з’являтися в нашій країні порівняно нещодавно. Для отримання позики у такого кредитора («Грошівсім», «Швидкозайм», Альфа-Банк) досить туди подзвонити і чекати приїзду менеджера, який відправляється до позичальнику на будинок. Він відвідає вас за місцем прописки і залишить банківську карту. Природно, вимоги до позичальника мінімальні, мінімальні і суми таких кредитів. Терміни кредитування становлять 25, 39 або 52 тижні.

  Кілька великих «АЛЕ»

  І, як це часто буває в нашому нелегкому житті, плюси завжди врівноважуються мінусами. Вартість послуги мікрокредитування вражає уяву : ставка в 100% тут – норма. До того ж платежі належить вносити не щомісяця, а щотижня. Більш того, деякі «микрокредиторы» будуть надсилати за грошима свого менеджера, не надаючи позичальникові права просто поповнювати картковий рахунок.

  Пластиковий вихід

  Набагато простішим виходом представляється звичайна «кредитка» з тривалим пільговим періодом, протягом якого на суму заборгованості відсотки не нараховуються. Про різні способи визначення тривалості пільгового періоду ми вже писали. Правда, треба враховувати, що практично в кожному банку пільговий період поширюється тільки на оплату карткою товарів та послуг, і не має відношення до зняття готівки. Оформлення карти займає набагато більше часу, ніж видача мікрокредиту, тому логічно мати «кредитку» на всякий випадок.