Як дізнатися баланс картки ПриватБанку через інтернет?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Сьогодні в нашій країні існує досить багато різноманітних банків. Серед них особливо виділяється ПриватБанк. Цей банк можна сміливо назвати найпопулярнішим банком на території України. Адже величезна кількість людей стали користувачами цього банку. Особливо популярним продуктом даного банку є банківська карта.

  За статистикою, на 1 липня 2019 року в Україні ПриватБанком було випущено 75300000 штук банківських карток. Якщо порівнювати зі статистикою активних карток, то вона також досить висока в порівнянні з іншими існуючими банками в Україні. Активними картками вважаються тільки ті, з якими за останні три місяці відбувалися які-небудь операції. Таких карток було всього 14900000 штук. У порівнянні з іншими банками, частка карткового сегмента ПриватБанку складає 42,8%.

  Наші співвітчизники все більше звикають до банківських карток. Адже карта завжди під рукою. Саме за допомогою неї ви зможете розташовувати засобами так, як ви хочете. Крім того, що знімати гроші з картки, потрібно знати і як дізнатися баланс картки ПриватБанку через інтернет. І немає різниці, позикові ці гроші або свої власні. Ви можете зняти кошти і розраховуватися готівкою, користуватися послугами оплати через Інтернет або ж просто проводити безготівкові розрахунки. Це досить зручно та економно.

  ПриватБанк створює умови для максимально зручного користування картками. По всій країні існує величезна кількість банкоматів та відділень банку. Банк пропонує своїм клієнтам великий вибір банківських карт. Але все ж, кожній людині необхідно буде інформація про те, як дізнатися баланс картки ПриватБанку через інтернет. Як же це зробити? Існує кілька способів. Ви можете перевірити рахунок за допомогою свого мобільного телефону і банківської послуги Mobile Banking, сам зможуть також допомогти термінали самообслуговування і банкомати. Ви також можете зателефонувати на гарячу лінію і скористатися випискою по RSS (новий спосіб перевірки). Крім всіх перерахованих, можна перевірити рахунок банківської картки за допомогою виходу в інтернет. Це дуже зручно і практично. Що для цього потрібно?

  Для того, щоб скористатися послугою Приват24 необхідно зареєструватися на офіційному сайті системи. Потім вам потрібно буде вводити тільки свій логін і пароль. Нескладна процедура реєстрації не відніме у вас болше декількох хвилин.

  Після того, як ви ввійдете в систему, з лівого боку інтерфейсу у вас будуть відображатися всі ваші карти. Баланс по карті оновлюється при вході в систему. Ви зможете відразу побачити суму, яка значиться на балансі вашої картки. Також ви зможете без праці подивитися і роздрукувати виписку по банківській карті за необхідний період.