Я ж у вас кредит брав!

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Зміст статті

  Фінансовий супермаркет гроші-в-борг.ком.юа допомагає фінансистам і їх майбутнім клієнтам знаходити один одного.

  Одним з підсумків 2016 року стала мода на фінансові супермаркети. За задумом творців вони повинні стати ефективними посередниками між фінансовими інститутами та пересічними громадянами, майбутніми клієнтами. Проте на ринку вже багато років існує найбільший в Україні фінансовий супермаркет — Гроші в борг. Як це працює?

  Дізнавшись цим літом, що я працюю в Гроші в борг, знайомий пожвавився: «О, так я ж у вас кредит брав!» Кредит він брав, звичайно, не у нас, а в одному з банків, вигідні пропозиції яких розміщені на Гроші в борг. «Дивився умови по кредитах у різних банків в порівнянні. Задоволений цілком: подивився, порівняв, знайшов потрібну пропозицію за зниженою ставкою від Гроші в борг — там і взяв у підсумку кредит», — пояснив мій приятель. Відчуття того, що кредит йому видав саме Гроші в борг, склалося, каже він, з-за простоти всієї процедури: пару хвилин заповнюєш заявку на сайті — і все, вважай, що гроші в кишені.

  По суті, фінансовий супермаркет не надто відрізняється від звичайного: хіба що на «полицях» лежать не хліб, молоко або риба, а всі наявні на ринку фінансові продукти. І заходять в супермаркет Гроші в борг тисячі українців: в одному тільки листопаді 2016 року унікальних користувачів було майже шість тисяч. Це робить Гроші в борг найбільшим фінансовим майданчиком країни.

  Пройдемося по супермаркету. Отже, що ви можете купити?

  На банківських полицях Гроші в борг «лежать» кредити на картку, кредитні картки, швидкі кредити та кредити готівкою.
  Ми не банк або страхова компанія, тому, звичайно, не продаємо саму послугу безпосередньо до нас можна прийти, побачити весь асортимент продуктів, які є на ринку, порівняти і вибрати. До продуктів портал дає експертні висновки продуктових аналітиків Гроші в борг.

  «Фінансовий супермаркет — це не тільки те, що клієнт бачить на вітрині, але і те, що приховано від очей покупця. Це величезна робота, якість бізнес-процесів наших партнерів, робота контакт-центрів, кращі умови по продуктам фінансових інститутів. Зараз наш пріоритет — більш якісне і технологічне обслуговування всіх наших клієнтів».

  Згідно лічильника на головній сторінці Гроші в борг, за день «покупки» у фінансовому супермаркеті здійснюють від 150 до 170 чоловік — така зазвичай кількість надісланих заявок за добу. «Залишити заявку — це не просто проявити інтерес до того чи іншого продукту. Тут вже вимагається заповнення анкети, на що йде час. Тобто ці цифри відображають кількість користувачів, які дійсно щось купують через Гроші в борг.

  Так що якщо в розмові зі знайомим ви почуєте про Гроші в борг: «Я в них брав кредит», — не дивуйтеся. Продавати якісну фінансову продукцію від кращих виробників — ось зміст роботи нашого фінансового супермаркету. І якщо в ньому буде ще більше покупок — це вірна ознака того, що російська економіка виходить із кризи.

  Маркус Савенко, groshi-v-borg.com.ua
  Джерело: Гроші в борг