Хочу грошей, дайте грошей!!! Найцікавіші коментарі і схеми шахрайства з позиками

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  На нашому сайті пишуть нам безліч різних людей. Це ті які надають позику грошей і ті, які хочуть отримати гроші, заливщики і псевдоантизаливщики, різного роду шахраї і рекомендувача. В даній статті розповідається про деяких цікавих коментарях і шахрайських схемах законного відбирання грошей у людей, які самі в них дуже сильно потребують

  Грошове зілля-приворот

  Це мабуть самий смішний і нешкідливий спосіб обману людей, заснований на публікації на різних форумах і сайтах повідомлення про продаж «мрії».
  Зазвичай одна з відвідувачок сайту пише.

  Добрий день! Продаю найсильніший змова на залучення грошей. Цього немає в інтернеті. Унікальна розробка. 100% дію. Його не можна віддавати і приймати безкоштовно, тому ціна символічна. Всього 100 рублів відкриють Вам шлях до щасливого безбедному існування. Пишіть на електронну пошту.

  Чого тільки люди не придумають, заради того, щоб отримати гроші. Ну природно це обман, зілля дає звичайно ж шлях до безбедному існування, тільки не вашу, а самого коментатора. Побажаємо їй удачі…
  Самого ж привороту на гроші не існує, як і самої магії. Ви купите просто слова.

  Диво рекомендувача-шахраї

  Досить часто на просторах Інтернету можна зустріти коментарі наступного типу:

  Здрастуйте,хочу порекомендувати хорошого людини,
  який допоміг мені вирішив фінансові труднощі,
  Я думав що хороших людей не залишилося!
  видав позику протягом години

  А ось коментар ще цікавіше з нашого сайту.

  Так, нелегка це справа вибратися з боргової ями, в наш час скільки не борись і не намагайся….коли прийшов пік і усвідомлення що крім як перекридитоватся варіанту більше немає,почала бігати по банках,з незрозумілої мені причини скрізь були відмови,хоча з кредитною історією проблем не було ніколи…прострочень більше 30 днів ніколи не допускала…Залишався один вихід знайти приватного інвестора,який перекредитує в приватному порядку…Але і тут мене чекали підводні камені…Я собі навіть уявити не могла що розвелося стільки мошейников наживаються на чужих бідах і горе…Не буду розписувати всю свою ипопею пошуків,але в підсумку втратила більше 57 000 тисяч гривень,потрапляючи на вудки изошренных мошейников,і чеки про переведення скидали і повідомлення в ківі гаманця про переведення та ін. На одному з форумів вийшла на чоловіка який допоміг мені з координатами сумлінного чоловічка Вытавщего нарешті мене з моїх проблем.Вирішила відплатити громадськості тим же, виживши всяких гадів з даної галузі. Кому треба,готова посприяти,зв’язок поштою

  А ось ще цікавіше схоже оголошення:

  Доброго часу доби!
  Прочитала ваше прохання про видачу позики або матеріальної допомоги. Згадала себе, довго шукала гроші. Не знала, що й робити. Скорочення на роботі, кредити з відкритими простроченнями, чоловік кинув з трьома дітьми. Через місяць знайшла вихід з положення. Подруга познайомила з Борисом Миколайовичем. Протягом одного дня отримала потрібну мені суму.

  І наостанок

  ну і час пішов…Всі намагаються нажитися на чужих бідах і безвихідній ситуації…Не тянув кредитні виплати по іпотеці,прийняла рішення перекредитоватся у приватного інвестора,інакше б залишилася без даху на головою…чесно кажучи навіть уявити собі не могла що на даному ринку стільки шахраїв, які лише і роблять що наживаються на нас наївних дурнів,скориставшись тупиковою ситуацією..А віддаєш останні гроші,перезанимаешь,знову віддаєш,скільки я горя нахлебалась,це словами не описати звичайно, один изошренее другово…куди світ котиться…тільки через 11 місяців змогла на одному з форумів вийти на людину, яка в змозі допомогти, а не погіршити становище.Бо в уникненні і виживання цих изошренных особистостей,яких людьми мову неповернется назать, готова надати адресу на безоплатній основі.

  Мимоволі переймаєшся співчуттям до ось таких речей.

  Скрізь видно, що спонукають взяти гроші, грунтуючись на особистому прикладі… Скоротили на роботі, троє дітей, боргове кредитна яма — ось на що вказують шахраї і намагаються увійти у ваше становище.
  Що тут можна побачити — грамотності ніякої, писав школяр. Ну і пропонує зв’язатися з ним. При зв’язку можна отримати ось такий лист:

  у відповідь пише Радимо Вам не брати новий кредит, позику, а погасити діючі кредити, отримати готівкою на карту або придбати нерухомість, прийнявши затоку на карту. Нічого погашати і виплачувати не потрібно кредит.
  Наші умови 50/50.
  На даний момент є затоки на 105000, 425000, 659000, 1428000, 1126000, 2531000, 321000,
  415000, 68000, 3865000, 1575000, 621000, 8641000, 732000, 274000 руб і інші суми.
  Жодних передоплат за затоки ми не беремо, і Вам не радимо платити комусь 10-30% від суми самого затоки.
  З Вас оплата лише за аккаунт 1200 гривень, з якого йде перерахування грошових коштів.
  Терміни зарахування від 4 до 6 годин, тобто через 6 годин гроші у Вас на карті, рахунку.
  Коротко, вам потрібно вибрати суму списку і вказати номер картки, найменування банку для перерахування грошових коштів.
  Після отримання грошових коштів, вам потрібно перерахувати нам половину (50%).
  Погашати і виплачувати нічого не потрібно кредит.
  Виберіть, будь ласка, суму списку і напишіть номер карти, найменування банку для перерахування грошових коштів.

  Тут все просто: вас намагаються обдурити. Людина А рекомендує Б, Б пропонує затоку з передоплатою. Насправді ви переведете передоплату і потім тиша(вас просто кинуть на гроші)- типове шахрайство. Потрібно бути акуратним і не довіряти таким оголошенням. Борис Миколайович ім’я вигадане. Зазвичай такі оголошення школярі пишуть в надії зрубати грошей і залишитися безкарними. Більшість таких оголошень написані школярами і містять купу помилок російської мови.
  Диво ківі гаманці

  Часто можна зустріти повідомлення про затоках на ківі-гаманець.
  Якщо коротко — їх не існує. Все зводиться до того, що від вас вимагають логіни і паролі від вашого гаманця.
  Основна перевірка чесності – вам потрібно буде ввести СМС при перекладі — тому гроші ми не зможемо вкрасти
  Проте все зводиться до того, що шахрай налаштовує автоплатеж. При автоплатеже підтвердження СМС не потрібно. Як тільки гроші з’являються на вашому гаманці, вони йдуть шахраєві.
  Люди, які наполегливо шукають затока

  Люди, кому терміново потрібні гроші, вперто намагаються знайти їх на халяву. Запам’ятайте — халявних грошей не буває. Ніхто просто так вам на картку гроші переводити не буде. Це те ж саме, що попросити у випадкового перехожого 100 тис. рублів. Ви можете написати хоч тисячі заливщиков, але половина з них зажадає передоплату.
  Ось основні моменти, на які люди вимагають гроші у вигляді передоплати:

  На оплату послуг нотаріуса

  Потрібно надрукувати договір та інші документи
  Оформлення фейкових довідок про дохід для банку(комплект документів)
  На таксі або на проїзд до вашого міста

  Усіх об’єднує одне — якщо ви попросите зустрітися особисто, то людина відмовиться під яким-небудь приводом: захворів, зараз зайнятий, не може, може тільки через місяць.
  Схема з гарантом

  Цікаву схему пропонують деякі шахрайські форуми. Це схема з гарантом

  Є кредитор, гарант — який нібито має репутацію на якомусь форумі. Форум рясніє відгуками про успішних затоках і благонадійності кредитора. Все підтверджено гарантом форуму на 200%. Вам пропонують схему затоки або позики з гарантом. Ви переводите передоплату гаранту(комісію за затока, займ), потім вам роблять затока(видають позику).
  Потім гарант віддає гроші заливщику чи кредитору.
  Ви не враховуєте що гарант і заливщик працюють у змові. Зазвичай це одна особа, яка і зробила цей форум і сайт. Видозміни цієї схеми зустрічаються досить часто. Суть обману одна — ви вірите в гаранта.
  Запам’ятайте — гарантом може бути лише акредитив у банку. Все інше це просто довіру. Ви довіряєте людині, якого жодного разу не бачили на незрозумілому форумі з незрозумілою прізвищем… загалом запам’ятайте — ГАРАНТ — це в більшості випадків шахрай. Ви повинні знати всі дані гаранта аж до місця прописки. Правда і це не гарантує захист від обману. У загальному випадку схема з гарантом є шахрайством.

  Висновок

  Будьте пильні. Грошей реально в інтернеті ніхто не дасть. Тут немає людей, які в приватному порядку видають позику. А якщо і є, то їх одиниці…

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг