5 причин взяти мікрозайм в Майкредит (mycredit.ua)

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (1 оценок, среднее: 1,00 из 5)
Зміст статті

  Отримати позику, яка буде задовольняти усім вимогам позичальника не так-то й складно, якщо правильно підібрати для цих цілей мікрофінансову організацію. Саме від вибору компанії-кредитора буде залежати кредитний ліміт і термін позики, переплата і кількість платежів, запити в БКІ і додаткові перевірки, методи стягнення прострочення і співробітництво з колекторами.
  5 причин отримати кращий мікрозайм в Майкредит: великі суми на тривалі строки, оформлення на дому і т. д. Кого готові кредитувати в організації? На які цілі можна взяти гроші? Як подати заявку? Про все докладно в статті.

  Вимоги до позичальникам і причини отримання грошей

  Взяти мікрозайм в Майкредит можуть клієнти, які відповідають мінімальним вимогам організації:

  -Вік від 18 до 75 років
  -Повна дієздатність і угражданство
  -Постійна реєстрація в регіоні обслуговування компанії
  -Постійне місце роботи і проживання в регіоні присутності компанії
  -Наявність мобільного телефону з сім-картою, оформленої на ім’я позичальника

  Якщо говорити про цілі, то микрокредитная організація готова надати гроші у борг на будь-які споживчі цілі та потреби без винятків.

  Це може бути будь-яка дорога річ, яку ви побачили в магазині або на розпродажі з великою знижкою, або ремонт автомобіля, лікування хворого зуба, оплата старого боргу або внесення щомісячного платежу в банк, покупка поліса ОСАГО або дорогого подарунка на весілля кращого друга. У компанії готові видати гроші на будь-яку мету, яка не буде суперечити чинному законодавству.

  См.також: Де срочно взяти гроші?

  Як подати онлайн-заявку на мікрозайм в Майкредит?

  У потенційного позичальника відразу кілька варіантів, як можна залишити заявку на надання мікрокредиту. Для цього потрібно:

  1.Зателефонувати на гарячу лінію організації і подати заявку усно. У телефонній розмові клієнту потрібно відповісти на запитання консультанта, повідомити свої паспортні дані, місце проживання, адресу, місце роботи та іншу персональну інформацію. Після цього анкета буде розглянута і позичальник отримає рішення по смс.
  2.Залишити заявку через інтернет. Потенційному клієнту потрібно вибрати суму на калькуляторі, зареєструватися на сайті і самостійно заповнити анкету. Вказувати паспортні дані потрібно дуже уважно. Не можна допускати скорочень, помилок, зайвих знаків пунктуації. Одна зайва кома поставить хрест на заявці і в кращому випадку клієнту буде відмовлено в наданні мікропозик в Майкредит. У гіршому — компанія занесе позичальника в чорний список як шахрая, який намагався взяти гроші за чужими документами.

  Приблизний час розгляду анкети в Майкредит займає в середньому від 15 до 60 хвилин. Після цього з клієнтом зідзвонюється персональний менеджер і домовляється про час зустрічі. У призначену годину приходить до позичальника додому з повним набором документів. До цього часу позичальник вже повинен буде взяти з банку виписку з реквізитами свого банківського рахунку. Вони потрібні для зарахування позики.

  На місці клієнт знайомиться з індивідуальними умовами кредитування, графіком платежів, читає договір і підписує його.

  Після цього анкету знову відправляють на розгляд, яке може тривати до 24-х годин. Як тільки прийде позитивну відповідь, гроші будуть відправлені на банківський рахунок. Підсумкове зарахування позики залежить від банку і складає в середньому 2-3 робочих дні.

  1-я причина — великі суми за паспортом

  Звертатися за фінансовою допомогою в організацію Майкредит можуть не тільки ті клієнти, які потребують невеликого позику на поточні споживчі потреби, а й позичальники, яким потрібні гроші на більш істотні плани.

  Компанія пропонує отримати позики до 3000 новим клієнтам і до 5000 гривень — постійним. Від суми буде також залежати і процентна ставка.

  См.також: Як розрахувати вигідність кредиту з урахуванням інфляції?

  2-я причина — тривалі терміни кредитування і поступове погашення позики

  Мікрофінансова організація видає позики на довгий термін — 31 день з поступовим погашенням рівними щотижневими платежами. За рахунок цього внески позичальника виходять невеликими за сумою і оплачувати мікрокредит стає набагато простіше.

  Якщо для вас цей варіант здається не таким зручним, як щомісячне погашення, можна заздалегідь внести платіж за 4 внескі.

  3-я причина — низькі відсоткові ставки за кредитами

  Мікрокредитная компанія Майкредит надає відразу декілька кредитних продуктів з різними тарифами та процентними ставками.

  Якщо порівняти переплату за микрозайму в Майкредит зі сторонніми кредиторами в аналогічному сегменті, то процентна ставка буде на середньому рівні, а у деяких випадках навіть нижче.

  Отримати гроші в мікрофінансової організації Майкредит набагато вигідніше, ніж у більшості інших компаній-кредиторів, що пропонують довгострокові микрозаймы.

  4-я причина — широка територія присутності

  Звичайно, жодна мікрофінансова організація, що надає позики готівкою, не може змагатися з онлайн-кредитуванням в такому питанні, як географія присутності. Однак мережу представників цієї організації знаходиться в 20 регіонах країни.

  Отримати мікрозайм в Майкредит можуть жителі Київа, Дніпра, Львова, Харкова, Одеси, Херсону, Каменського, Черкас, Кропівницького, Ніколаєва, Хмельницького і т. д.

  5-я причина — дистанційне оформлення через персонального менеджера

  Оформлення позики відбувається не тільки в офісах микрокредитной організації, але і за місцем постійного проживання/прописки позичальника. Спочатку клієнт повинен подати заявку на позику через інтернет, дочекатися позитивного рішення і дзвінка від персонального консультанта.

  Якщо остаточне рішення компанії буде позитивним, гроші відправлять на особистий банківський рахунок клієнта, вказаний в анкеті.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг