4 причини взяти мікрозайм в Компаньйон Фінанс (KF)

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Про що мріє будь-який позичальник? Отримати гарантоване схвалення за вигідною позикою з мінімальною процентною ставкою і великою сумою, а ще, щоб була відстрочка платежу, можливість дострокового погашення, лояльне ставлення у разі виникнення заборгованості. Отримати позику мрії» можна лише в тому випадку, якщо вибрати відповідну мікрофінансову організацію, яка буде відповідати індивідуальним запитам і потребам позичальника.
  4 причини отримати гроші в компанії Компаньйон Фінанс. Вимоги до позичальників та мети надання грошей. Процес подачі онлайн-заявки на отримання позикових коштів.

  Які вимоги до клієнтів у Компаньйон Фінанс? На що компанія готова видати гроші в борг?

  Отримати гроші в компанії Компаньйон Фінанс може далеко не кожен позичальник. Організація пред’являє досить жорсткі вимоги до потенційних клієнтів, потрапляючи в немилість до позичальників з поганою кредитною історією і судимостями.

  Отримати мікрозайм в Компаньйон Фінанс можуть фізичні особи у віці від 18 до 70 років з постійною припискою в регіоні, де присутні офіси микрокредитной компанії.

  Потенційний одержувач позики повинен мати основне джерело доходу і працювати не менше 3-х місяців, або отримувати пенсію протягом цього строку.
  У позичальника також повинен бути мобільний телефон, паспорт. Позика надається без застави та поручителів по одному документу.

  Якщо говорити про цілях надання позик компанією Компаньйон Фінанс, то вони носять споживчий характер. Організація пропонує кредити на будь-які цілі та потреби позичальників і не контролює витрачання коштів. Зважаючи на це, клієнт може витратити гроші на все, що завгодно.

  См.також: Як розрахувати вигідність кредиту з урахуванням інфляції?

  На які потреби витрачають гроші позичальники Компаньйон Фінанс?

  1.Незаплановані покупки і витрати. Сезонні розпродажі, святкові знижки на техніку, меблі, одяг і взуття, горящі путівки — відмінний шанс для клієнтів, які хочуть заощадити гроші. Якщо сума знижки перевищує вартість користування мікрокредитом, то чому б не оформити позику?!
  2.Несподівані витрати. Зазвичай люди заздалегідь планують свій бюджет і відповідні витрати на місяць: харчування, проїзд, оплата рахунків і т. д. Часто життя підносить нам не дуже приємні сюрпризи, що вимагають фінансових вкладень: раптовий зубний біль, поломка машини, що закінчився поліс ОСАЦВ і т. д. В такій ситуації можливості дочекатися наступної зарплати немає, тому люди звертаються за мікрокредит.
  3.Обов’язкові внески. Це може бути орендна плата за орендовану квартиру чи гараж, платежі за комунальні послуги, повернення старого боргу або погашення кредитів в банках. Зволікання обіцяє штрафні санкції за прострочення платежу, можливі конфліктні ситуації.

  Як правильно подати онлайн-заявку на мікрозайм в Компаньйон Фінанс?

  Потенційні клієнти микрокредитной компанії можуть залишити онлайн-заявку на мікрозайм в Компаньйон Фінанс тільки одним способом: через інтернет.

  Для подачі заявки на мікрозайм в Компаньйон Фінанс варто порівняти умови по кредитах з іншими кредиторами. Для цього можна скористатися сервісом підбору і порівняння позик.Для цього потрібно ввести в спеціальне поле номер мобільного телефону і дочекатися смс-повідомлення з кодом перевірки. Отриманий код слід вказати в порожньому полі. Таким чином клієнт авторизує свій номер телефону і відкриває сторінку з реєстраційними даними.

  Тут потрібно заповнити порожні поля, вказавши ПІБ, дату народження, місто проживання, придумати логін та пароль для подальшого входу. Зареєструвавши особистий кабінет, позичальник повинен вибрати бажану суму мікрокредиту і заповнити анкету, відправити її на попередній розгляд.
  За підсумками перевірки клієнта викличуть в офіс для подальшого оформлення. В офісі позичальник повинен буде відповісти на кілька запитань співробітника компанії, надати паспорт, підписати анкету.

  Остаточне рішення компанія приймає протягом 20 хвилин після отримання підписаного позичальником заяви на надання мікрокредиту. Якщо вердикт буде позитивним, гроші клієнт зможе отримати відразу ж після підписання договору. Зробити це можна за видатковим ордером в касі компанії.

  Перша причина взяти мікрозайм в Компаньйон Фінанс — організація видає великі позики

  У компанії кілька тарифних планів з різними умовами кредитування. Кожну з програм об’єднує великий максимальний ліміт кредитування навіть для нових позичальників. Так, наприклад, за «Базовим» позикою нові позичальники можуть отримати до 10 тис. грн., для постійних клієнтів ліміт збільшений до 26 тис. грн.

  Максимальна сума мікрокредиту за різними програмами становить 10 тис. руб., а найтриваліший термін — 180 днів.

  Друга причина — спеціальні позики для пенсіонерів

  Компанія пропонує позичальникам у віці до 70 років спеціальний кредитний продукт зі зниженою відсотковою ставкою. Пенсіонери можуть отримати тут до 18 тис. грн. на термін до 180 днів за ставкою від 0.9% до 1.5% на добу.

  Новим позичальникам мікрокредит доступний під 1.5% в день, починаючи з другого позики ставка знижується до 1.15%, а третій і всі наступні мікрокредити можна отримати під 0.9% в день. Це одна із самих низьких процентних ставок у сегменті мікрокредитування «До зарплати» навіть для пенсіонерів. Зазвичай переплата для них знижується всього на 0.2-0.5 процентних пунктів від базової ставки.

  Щоб отримати пільговий мікрокредит і вирішити свої фінансові проблеми, позичальник повинен надати не тільки паспорт, але і пенсійне посвідчення. Без нього знижка на позику не буде діяти.

  См.також: Кредит під заставу нерухомості, автомобіля, ділянки, дачі та ін. майна

  Третя причина — можливість отримати гроші з тижнем позики безкоштовно

  В активі микрокредитной організації є тариф, за яким можна користуватися мікрокредитом протягом першого тижня абсолютно безкоштовно. Однойменний тарифний план передбачає видачу грошей на фіксований строк — 180 днів під 1.85% на добу. Перші 7 днів користування мікрокредитом будуть абсолютно безкоштовними, а відсотки почнуть нараховуватися з 8-го дня кредитування.

  Не можна не відзначити, що сама процентна ставка по цьому продукту (1.85%) є відносно невисокою і може конкурувати з багатьма конторами.

  Четверта причина — можливість пролонгації строку

  Якщо у клієнта компанії Компаньйон Фінанс виникнуть фінансові труднощі з погашенням своєї заборгованості, він може оформити додаткову угоду, в рамках якого компанія надасть пролонгацію (продовження) терміну кредитування.

  Продовжити позику можна на термін від 1 дня. Максимальна кількість днів пролонгації залежить від терміну мікропозик і не може перевищувати його. Наприклад, якщо у позичальника був оформлений мікрокредит на 10 днів, то пролонгацію він може оформити на термін від 1 до 10 днів, не більше.

  Відстрочка платежу надається без стягнення додаткової комісії, але позичальникові потрібно повністю погасити вже нараховані до цього моменту проценти. Це буде вважатися акцептом нової угоди. Здійснити платіж можна готівкою в офісі при підписанні нової угоди про пролонгацію. Це найбільш швидкий і зручний спосіб серед запропонованих.