Відпустка в кредит

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Споживчі позики в наш час допомагають здійснити мрії та бажання багатьом людям. Хочете новий автомобіль, квартиру, модний телефон, ремонт в квартирі? Пожалуйста. Просто приходьте в банк, оформляєте договір, берете гроші і все, можна витрачати кредит на свій розсуд. Досить-таки часто трапляється росіянам брати і кредити на відпустку. Так буває, що раптово попадається вигідну пропозицію або «гаряча» путівка, або просто хочеться відпочити трохи краще від робочих буднів. Ось і доводиться користуватися сторонньою допомогою, програмою з розділу – «Пропозиції відпустку в кредит: умови, відсотки і програми банків» цієї статті.
  Правда, треба зауважити, що фахівці ставляться до такого способу поповнення гаманця скептично. Звичайно, зараз ви добре проведете відпустку, відпочинете в приємному місці, а потім що? Взявши, наприклад, в кредит машину, ви платите гроші банку, але одночасно і користуєтеся транспортним засобом, насолоджуєтеся їздою, комфортом. А тут повернулися ви з поїздки, задоволення вже отримано, враження потихеньку тьмяніють, грошей немає, а тут ще й кредит, який хочеш – не хочеш, а доведеться повертати. Багато в такому положенні дуже швидко забувають про чудесне відпустці і починають шкодувати про своє рішення. І це добре, якщо в общем-то відпочинок свою ціну виправдав, а якщо ні?
  Тому перш ніж ви зважитеся взяти позику в банку на оплату відпустки, ретельно все сплануйте і прораховуйте. Подумайте, що на відпочинку буде вам найважливіше – дорогий готель, чистий пляж і можливість позасмагати, побачити музеї та інші культурні пам’ятки, і чим заради цього ви готові пожертвувати, на чому заощадити. Планування допоможе вам уникнути зайвих витрат, може бути, кредит і зовсім не знадобитися. Або ж ви вирішите обійтися меншою сумою, оскільки найкраще брати саме стільки, скільки потрібно, щоб потім не думати, куди ще витратити кошти, що залишилися. До того ж відсотки доведеться платити в будь-якому випадку, незалежно від того, наскільки по-дурному були витрачені позикові гроші.

  Кредит на відпочинок – коли це виправдано

  Але, незважаючи на все вищесказане, потрібно відзначити, що бувають ситуації, коли подібна позика на відпочинок цілком виправдана і необхідна. Наприклад, ви вже давно не були у відпустці, втомилися, переробляєте, при цьому ваша продуктивність знижується, а за вікном сірість і дощі, або сніг. Так одразу і думаєш, ось відпочину, а потім з новими силами та ентузіазмом ще більше зароблю. Грошей прямо зараз немає, але їх можна позичити в банку.
  Або ви знаєте абсолютно точно, що зумієте накопичити-отримати гроші на відпустку, але через пару місяців, а начальство настійно відправляє вас відпочити саме зараз. Навіщо відмовлятися, якщо можна спокійно заплатити весь борг по поверненні. Буває, що не вистачає зовсім трохи, але аж надто вдала поїздка вимальовується, потім буде й гірше, і дорожче. У цьому випадку теж можна скористатися підтримкою банку.


  Кредит на відпочинок – як зробити правильний вибір?

  Варіантів дозволу грошових труднощів в такій ситуації кілька. Кредит на відпустку, по-перше, можна оформити прямо в салоні туристичної компанії. Схема тут працює точно та ж, що і в магазинах меблів і побутової техніки. Вибираєте сподобався тур, пишіть заяву в банк, який співпрацює з агентством, і через півгодини-годину вам приходить відповідь, схвалена ваша анкета чи ні. Гроші по кредиту одразу переходять на рахунок туроператора. Іноді необхідно внести власними накопиченнями якусь частину вартості путівки – від 10%.
  Особливо вдало схема працює при «горящих» турах, адже гроші приходять дуже швидко. Але є й очевидні мінуси, наприклад, по такому експрес займу, як правило, умови дещо гірше, ніж по звичайній позичці, отриманої звичайним шляхом. Тут і процентна ставка істотно вище, і термін повернення менше, в результаті і переплата виявиться досить значною. І потім особливого вибору у клієнта немає, доводиться укладати договір конкретно з банком – партнером турфірми.
  Другий варіант підходить, якщо у вас є в запасі деякий час. Тоді ви можете уважно вивчити актуальні пропозиції банків і знайти серед них ті, що призначені спеціально для такої мети – оплати відпочинку. Тут доведеться діяти навпаки, спочатку знайти банк, а потім купити путівку в тій фірмі, що з цим банком співпрацює. Переваги даного способу – кілька банків, ширше вибір, краще умови. Однак слід врахувати, що обмеження щодо вибору туристичної компанії може привести до того, що сама поїздка обійдеться вам дорожче, ніж в якомусь іншому місці.
  Третій спосіб – взяти звичайний роздрібний нецільовий кредит в будь банку. Цільовий, на перший погляд, здається вигідніше, але тільки на перший. На практиці ж виходить, що споживчі позики видають все, а позики на відпочинок тільки дуже невелика кількість банків. Крім того, потрібно пам’ятати, що термін по цільових позиках невеликий – від 3 місяців і до року, тоді як за споживчими позиками він може доходити і до 5 років. Хоча, звичайно, 5 років розплачуватися за відпустку нерозумно, зате платежі будуть посильними для вашої кишені.
  Якщо ви оформляєте роздрібну позичку, то вас ніхто не зобов’яже укладати договір з якоюсь конкретною тур фірмою, так що ви можете суттєво зекономити, наприклад, забронювавши готель і квитки самостійно. Тільки якщо тур буде «палаючим», такий варіант не підходить, рішення по анкеті зазвичай приймають протягом декількох днів.
  Нарешті, четвертий варіант підходить для людей молодих, сучасних, і для тих, хто налаштований отримати максимум задоволення при мінімальних затратах. Йдеться про кредитну картку. Краще всього якщо вона у вас вже буде оформлена, але якщо й ні, то зробити це можна протягом одного дня, все залежить від банку. Ліміт по карті може бути досить істотним – від 50 тисяч до 750 тисяч рублями. До того ж, багато банків дозволяють користуватися грошима без відсотків протягом 50-100 днів, якщо ви повернетеся з відпустки за цей час і повністю закриєте борг, то ви навіть нічого не переплатите. Тільки пам’ятайте, що карти призначені для безготівкових розрахунків, якщо знімати готівку, то з вас банк візьме комісію і не буде враховувати ці операції при розрахунку безвідсоткового періоду. Зате кредитною карткою ви легко зможете розплатитися в будь-якій точці земної кулі.