Види та типи кредитних карт. Класика, Золото, Платина. Яка і для чого?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті
  При оформленні кредитної карти в «Альфабанку» вам напевно запропонують на вибір кілька категорій «пластику». Вартість обслуговування золотої картки вище, ніж класичної, а вміст платини обійдеться вам дорожче. Які переваги у таких банківських продуктів? Може бути висока вартість виправдана достоїнствами? Розповімо докладніше про кожну кредитку.

  Кредитні картки класичної категорії

  Кредитні карти VISA Classic і MasterCard Standard мають найнижчу вартість річного обслуговування: 0 грн. Максимальний кредитний ліміт по «класиці» становить 70 000 гривень. При отриманні готівки з картки через термінали «Альфабанк» або через фахівця в офісі (при технічну несправність банкомата) від розміру знятих коштів утримується комісія у розмірі 4 %.

   

  Заявка на кредитну картку Альфабанка

  card-alfa

  • До 100 дней грейс период
  • Выпуск карты бесплатно
  • Минимальный платеж всего 7%
  • Кредитный лимит до 70 000 UAH
  • Скидки до 30% при оплате картой в магазинах-партнерах


  Такі платіжні інструменти цілком безпечні, головна їхня відмінністьце вибиті (эмбосированные) на лицьовій стороні прізвище та ім’я власника. Подібну карту приймають до оплати в торгових, обслуговуючих підприємствах, обладнаних терміналами, зазвичай тільки при наданні паспорта того, хто намагається нею розрахуватися. Для оплати в інтернетмагазинах і проведення інших онлайнових операцій користувач вказує CVVкод (цифри під магнітною лінією зі зворотного боку) і термін дії картки. Місяць і рік, до якого картка приймається до оплати, позначені на лицьовій стороні під ім’ям власника.
  Крім того, користуватися кредитними картами «Альфабанку» безпечно, завдяки застосуванню одноразових кодів 3D Secure. При оплаті пластиковою карткою, наприклад, за допомогою сервісу Альфаклик, її власнику на різних етапах на мобільний телефон надходить в загальній складності 3 пароля, що мають силу лише 2-3 хвилини. Подібний хід максимально захищає ваші електронні засоби від шахрайських дій.
  Розраховуватися картками класичної категорії дуже зручно і закордоном, адже вони приймаються до оплати по всьому світу. Причому, для цього не обов’язково відкривати рахунок в євро, доларах та іншій іноземній валюті. Вашого поточного рублевого рахунки цілком достатньо, кошти будуть списуватися і конвертуватися за курсом банку саме з нього. Вам не буде потрібно навіть тримати в руках незвичні паперові купюри, тим більше, в Європі і найбільших курортах світу (Туреччина, Єгипет) безготівковий розрахунок давно вже куди більш популярний, ніж у нас, навіть невеликі магазинчики і лавочки обладнані терміналами. Природно, що в таких випадках необхідно особливо уважно вивчати чеки і списані суми.

  Золоті картки

  Володіння золотою картою, насамперед, свідчить про ваш високий статус. Таку картку часто бажають оформити ті, хто не звик користуватися послугами класу «економ», бажає бачити зручність і високий рівень сервісу у всьому. З таким платіжним інструментом ви будете почувати себе на висоті навіть у найпрестижніших закладах світового рівня: бутики, казино, готелях, клубах, ресторанах. Варто сказати, що статусний золотий колірце ще не все те, що дає цей банківський продукт. При втраті Visa Gold і MasterCard Gold за кордоном вас моментально забезпечують новою картою з вашим дзвінком або забезпечують держателя авансом до 5000 доларів.
  Користувачам золотих карт за кордоном у скрутних ситуаціях виявляється оперативна медична та юридична допомога. При необхідності здійснюється доставка медикаментів або організовується відвідування лікувального закладу. Послуга консьєржа дозволить бронювати авіаі ЗАЛІЗНИЧНІ квитки, столик в ресторані, уточнювати інформацію про будь-яких закладах. Ну і, крім того, багато великих торговосервісні підприємствам роблять знижки власникам подібних VIPкарт, організовують різного роду акції.
  Кредитний ліміт по «золоту» сягає 70 000 гривень, звичайно ж, ви можете вибрати меншу суму. Варто врахувати, що комісія за зняття кредитних коштів банку тут буде трохи нижче -2,9% від суми зняття. Як і у випадку з картками класичних категорій, ви зможете вибрати безконтактні картки, річне обслуговування яких обійдеться вам на 100 гривень дорожче звичайних.
  Платинові кредитки. Platinum MasterCard, Visa Platinum з чіпом і без створені для самих привілейованих осіб. Володіння подібного роду картою говорить про ваш високий статус, рівні, бездоганною фінансової репутації. Для клієнтів, які мають у своєму арсеналі платинову картку, виділена лінія в телефонному сервісі «Альфаконсультант», очікування відповіді оператора на якій становить максимум кілька секунд. Рекомендуємо спробувати відкрити картку Ідеабанку.

  IdeaBank_Shopping2

  • Чіпова картка Visa Classic;
  • Безкоштовне зарахування коштів на поточний рахунок;
  • Пільгове зняття готівки в більш 2000 банкоматах банківпартнерів;
  • Безкоштовне підключення та користування послугою “sms-банкінг”;
  • Безкоштовне підключення та користування Internetbanking;
  Власники Visa Platinum беруть участь у програмах «Захист покупок» і «Подовження гарантії». Перша компенсує покупки вартістю понад 50 доларів США, загублених або пошкоджених протягом 90 днів після їх придбання, а друга продовжує гарантію до 2 років. Також як і у випадку з «золотом», користувачам «платини» при необхідності за кордоном виявляється юридична, медична допомога. Якщо ми говоримо про кредитну картку, то її річне обслуговування обійдеться вам в 300 гривень щомісяця, максимально можливий ліміт при цьому складе 200 000 гривень. Комісія за переведення в готівку в терміналі або касі «Альфабанку» буде дорівнює 2,9% від суми зняття. До всіх категорій карт можливо замовити віртуальну MasterCard Virtual через сайт «Альфаклік» для оплати послуг і покупок товарів онлайн. Також до основного кредитного рахунку карти власник може оформити кобрендові картки з додатковими можливостями.

  Вам буде цікаво:

  1. Кредити в «Альфа-банку». Як відбувається отримання?
  2. Що простіше отримати. Кредит або картку?
  3. Як правильно користуватися кредитною карткою?