Види кредитів

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Банкіри видають 4 види кредитів: споживчі позики, іпотеку, кредитні карти та автокредити. Чим вони відрізняються один від одного, яку суму можна отримати по кожному з них, і де залишити заявку на кредит?

  1. Споживчий кредит
  Цей вид кредиту видається на покупку будь-яких товарів або послуг. Такий позику можна оформити, наприклад, на покупку комп’ютера, ремонт, подорож. Сьогодні банки видають споживчі кредити на суму до 1,5 млн рублів, хоча в деяких установах зустрічаються і більші пропозиції. Заявку на споживчий кредит можна залишити тут.

  2. Кредитні карти
  Кредитна карта вже давно стала незамінним помічником при несподіваних покупках. Вона оформляється швидко, легко, і нею можна оплачувати будь-які дрібні покупки. Це ваш запасний гаманець. Ліміт сучасних карт відрізняється залежно від типу пластика, і може складати, як 300 тис.
  рублів, так і набагато вище. Заявку на кредитну карту залишаємо тут.

  3. Автокредит
  Автокредит – це позика, яка оформляється на покупку нового або вживаного автомобіля. Сам автомобіль виступає заставою по кредиту, тому з отриманням потрібної суми по автокредиту ніяких проблем не виникає. Термін позики зазвичай становить 1-5 років. Заявку на автокредит можна залишити тут.

  4. Іпотека
  Іпотечні позики видають на купівлю нерухомості під заставу житла. Іпотеку часто оформляють на тривалий термін – від 10 до 25 років. Відсоткова ставка по іпотеці нижче, ніж по всім іншим видам позик. Заявку на іпотеку залишаємо тут.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг