Відгуки про сервіс Credit365.ua

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Терміново знадобилися гроші. Невелика сума на кілька днів. Напередодні вихідних знайти кого-небудь з друзів, щоб перехопити, виявилося неможливим. Та й зустріч з родичами / друзями вимагає часу, якого не було.Згадала про фінансових компаніях, що надають термінові кредити. Про них сайт ЛЮДИ І БАНКИ писав у пості «Де позичити грошей до зарплати?»
  Цікавило кредит без застави в 1000 гривень, на 5 днів, на банківську карту, щоб не відвідувати офіси і отримати гроші якомога швидше.

  З трьох найбільш рекламованих в інтернеті онлайн сервісів – Credit365, Moneyveo, MoneyBoom ​​- зупинилася на Credit365. Вони пропонували гроші до зарплати під найменшу процентну ставку – 1,4% в день.

  Заявка на отримання кредиту

  При першому зверненні сума кредиту не може перевищувати 1500 гривень. Мене це влаштовувало. Мінімальний термін позики – 7 днів. Довелося погодитися, хоча мені вистачило б 5 днів.

  Перш ніж відправити заявку на терміновий кредит, знадобилося заповнити:

  персональні дані:

  прізвище ім’я по батькові
  номер мобільного телефону
  Адреса електронної пошти

  розрахункові дані:

  номер чинної банківської картки, на яку хочете отримати гроші

  фактична адреса:

  індекс
  місто
  Вулиця, будинок, квартира

  Наступний крок – перерахування 1 гривні на рахунок ТОВ «Вортекс груп». Грошей на карті, вказаній при реєстрації, не виявилося. Тому перерахувала 1 гривню з іншого свого карткового рахунку.

  Важливо, щоб цей рахунок був оформлений на людину, що подає заявку. При перерахуванні гривні в призначенні платежу автоматично вказується: «Приймаю умови і правила Договору …». Таким чином, ви вступаєте в правові відносини з компанією-кредитором і несете відповідальність за правові наслідки.

  При перерахуванні 1 гривні комісію за переказ сплачує одержувач – ТОВ «Вортекс груп». З мого рахунку було списано тільки 1 гривня. Таким чином, нарікання на те, що подібним чином фірма збагачується, а видача кредитів змахує на шахрайство, здаються мені безпідставними. Мінімальні комісії банків часто-густо вища, ніж 1 гривня. Так що, це точно не джерело збагачення, а спосіб узаконити домовленість між позичальником і кредитором.

  Заявку на отримання кредиту без застави відправила в 10 годині 30 хвилин.

  Спілкування з кредитним менеджером

  Через 10 хвилин зі мною зв’язався кредитний менеджер. Дівчина уточнила дані вказані при реєстрації. Крім цього вивудила цілий ряд додаткової інформації:

  місце роботи, посада, стаж
  вік
  номери телефонів та імена 2-х співробітників
  номер телефону та ім’я когось із родичів

  Як з’ясувалося пізніше, нікому зі співробітників / родичів credit365 НЕ передзвонював.
  О 10 годині 47 хвилин прийшло sms-повідомлення про позитивне рішення і перерахування грошей, а в 10-55 кредит надійшов на картку.

  Подальші взаємини з сервісом credit365

  Після отримання грошей на кредитну карту отримала доступ в особистий кабінет. Тут вказана основна інформація по кредиту:

  дата видачі: 26.06.2015
  дата повернення: 03.07.2015
  сума кредиту: 1000 грн
  сума до оплати з урахуванням відсотків: 1098 грн (1000 * 1,4% * 7 = 98 грн)

  Окремо повідомляється, скільки днів залишилося до погашення кредиту. Як на мене, просто, наочно і зрозуміло.У подальшому на вказаний при реєстрації e-mail прислали кредитний договір. У повідомленні говорилося, що для повторного отримання термінового кредиту необхідно роздрукувати договір, підписати його, додати копії паспорта та ідентифікаційного коду (завіряти не потрібно) і відправити їх на адресу ТОВ «Вортекс груп», вулиця Софіївська 25а, Шевченківський район, місто Київ, 01001 .
  Термін кредиту можна продовжити на 7, 15 або 30 днів. Правда, для цього доведеться заплатити за 7 днів пролонгації 148 гривень, за 15 днів – 260 гривень, 30 днів продовження обійдеться в 470 гривень. Причому, спочатку потрібно перерахувати зазначені суми і тільки після цього вам продовжать термін кредиту.

  Сума позики при першому зверненні не може перевищувати 1500 гривень, при повторному – 2000 гривень, при кожному наступному підвищується на 1000 гривень. Максимальна сума термінового кредиту від компанії Credit365 становить 8000 гривень, отримати яку можна тільки на восьмий раз.

  Кредит погасила 1 липня – на 5-й день замість 7-го, як домовлялися. З кредитки списано рівно 1098 гривень без додаткових комісій за переведення. Відсотки сплатила за 7 днів, хоча фактично користувалася грішми менше. Це, до речі, чітко прописано в кредитному договорі:

  3.4. У разі повного або часткового дострокового повернення кредиту, відсотки нараховуються за весь термін, на який укладено Договір, на фактично отриману суму кредиту відповідно до Графіка розрахунків.

  Після погашення кредиту в особистому кабінеті стала доступна партнерська програма – Заробляйте з CREDIT 365! За кожного запрошеного знайомого, який отримає кредит по вашій рекомендації, компанія обіцяє перерахувати 50 грн на карту. Можливо, комусь такий вид заробітку здасться цікавим.

  Висновки про співпрацю з сервісом Credit365.ua

  Сервіс сподобався. Швидко. Просто. Прозоро.
  Має сенс звертатися, якщо:

  гроші потрібні на короткий термін, не більше 7 днів
  потрібні невеликі суми (мінімальний розмір кредиту – 500 грн)
  гроші потрібні дуже терміново
  є 100% впевненість, що погасите кредит в строк

  В іншому випадку краще пошукати альтернативні способи кредитування. Аргумент – дуже дорого. 511% річних – це не жарти.

  Після отримання кредиту начиталася «страшилок» про те, що компанія несвоєчасно інформує про виконання зобов’язань за договором Бюро кредитних історій, внаслідок чого псується кредитна історія. Обіцяю проконтролювати цей момент і повідомити в окремому пості або в коментарях до статті.

  Тим не менш, я, швидше за все, підпише і відправлю договір кредитної лінії. Договір діє протягом 10 років. Мало які ситуації можуть виникнути за цей час. Іноді гроші і їх ціна не мають значення. Важливіше, щоб вони були в потрібний момент в потрібному кількості.

  Сподіваюся, мій досвід отримання кредиту 365 онлайн допоможе вам прийняти правильне рішення. Буду вдячна, якщо поділитеся посиланням на статтю в соціальних мережах.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг