Відгуки про кредитки ПриватБанку

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Приватбанк – лідер банків в Україні, також не погане ім’я має і за кордоном. У даній статті ми б хотіли поговорити про кредити від даного банку, та відгуках про кредитки Приватбанку, адже саме кредити і депозити є основною ланкою «життя» банку.

  Як і будь-який інший банк, приват надає великі можливості по отриманню коштів. По перше, отримати кошти Ви можете абсолютно різними способами. По друге під різний відсоток, на різні потреби, а також на разлічнийний термін. І так в чому ж перевага роботи Приватбанку в порівнянні з іншими банками країни? Важко почати з певних якихось нюансів, але швидше за все, краще почати з захисту та основних можливостей роботи Привата.

  Приват24. Це відмінна можливість і зручність для кожного клієнта банку. У режимі онлайн, Ви можете проводити різного роду операції, а також змінювати свої налаштування і характеристики по роботі зі своєю карткою.
  Захист. Спочатку, зверніть увагу на захист онлайн сервісу Приват24. Для входу, Ви зобов’язані будете ввести свій номер телефону (зареєстрований в Приватбанку), а також свій пароль. Але це ще не все, на Ваш номер, Ви отримаєте смс з кодом авторизації на сайті. Навіть якщо зловмисники отримали доступ до Вашого аккаунту та паролю, то вони все одно не зможуть зайти на неї без Вашого телефону з кодом. Також кожна операція в сервісі вимагає додаткового коду, який прийде на Ваш номер телефону.

  Ну, а тепер про головне. Кредити. Приватбанк пропонує 4 види кредитів.

  1. Карта Універсальна.
  2. Оплата частинами.
  3. Кредит на купівлю авто.
  4. Кредит на купівлю житла.

  Нас цікавить Універсальна карта. Відзначимо лише найголовніше. Кредитний ліміт за допомогою цієї картки Ви можете отримати до 25 000 гривень. Якщо ж Ви представите свою довідку про доходи, то можливо отримаєте більший ліміт. Друге, Ваш пільговий період полягає в 55 днів. Після 55 днів Ви вже будете платити відсотки на свій кредит. І третій заголовний пункт це 10% річних на залишок Ваших коштів на карті. На офіційному сайті Приватбанку, Ви можете детально ознайомитися з кредитами, а також подивитися безліч відеокурсів, які доступні будь-якому користувачеві.

  І останнє, що на сьогодні ми хотіли б відзначити, це відгуки про кредитки Приватбанку. Знову-таки, на самому сайті Ви можете прочитати деякі відгуки і подяки Приватбанку за їх роботу. Але чи так це насправді? Так, дійсно. Банк надає Вам відкрите співробітництво, Ви завжди в курсі своїх витрат та інших фінансових зобов’язань, а також і про свої доходи і прибутки. Тільки задумайтеся, а ні це найголовніше в кредиті? Процентна ставка не змінюється, Ви сміливо можете самостійно прорахувати свої відсотки, або ж звернутися в Приват24, де вже все буде підраховано. Довіряйте лідерам, а саме ПриватБанку.