Верховна Рада звільнила від податків українські книги та друковані ЗМІ

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

    Верховна Рада підтримала в першому читанні і в цілому законопроект № 1833 "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підготовки, виготовлення, розповсюдження книг та періодичних видань друкованих засобів масової інформації вітчизняного виробництва)". За це сьогодні, 13 лютого, проголосували 235 нардепів. Згідно з документом, від оподаткування звільняються підготовка (літературне, наукове і технічне редагування, коригування, дизайн і верстка), виготовлення (друк на папері або запис на електронному носії), розповсюдження книг, в тому числі електронного контенту вітчизняного виробництва, учнівських зошитів, підручників та навчальних посібників, словників українсько-іноземної або іноземно-української мови вітчизняного виробництва на митній території України.

    Також ця пільга стосується операції з постачання (передплати) і доставки періодичних видань друкованих засобів масової інформації вітчизняного виробництва. У той же час скасування ПДВ не поширюється на продукцію еротичного характеру.   Нагадаємо, віце-прем’єр – міністр культури України В’ячеслав Кириленко виступає за введення в 2015 році спеціального збору на розвиток української кіноіндустрії. "Ключовим питанням на 2015 рік є введення спеціального збору на підтримку українського кіно", – сказав міністр на брифінгу 15 січня у Києві, передає "Інтерфакс-Україна". За його словами, кошти будуть зараховуватися на спеціальний рахунок і під контролем громадськості розподілятимуться на українські кінопроекти. "

    Тоді буде вирішено питання фінансування, оскільки мова йде не про 20, 70 і навіть не про 150 млн грн, а про значно більші суми", – сказав віце-прем’єр. Кириленко висловив сподівання, що український парламент прийме таке рішення, і вже з 1 січня 2016 року запрацює на повну потужність спеціальний фонд підтримки українського кіно. "Такий збір буде платити кінопрокат, будуть платити провайдери інтернет-послуг і кабельні оператори, які також будуть платити збір телевізійники з реклами", – пояснив міністр, додавши, що попередньо досягнуто згоди про ставки оподаткування від 2% до 4%.

    admin

    Експерт з видачі грошей у борг