В яких випадках можуть відмовити в мікрокредиті?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Як і інші учасники ринку, мікрофінансові організації збирають інформацію з бюро кредитних історій. Має значення платоспроможність, повнота заповнюваної про себе інформації. Чим більш детально позичальник заповнює анкету, тим більше шансів отримати мікрозаем.

  Кредитна історія позичальника автоматично перевіряється в бюро, отримання відповіді відбувається протягом декількох секунд. Більш того, за «спиною менеджера» може бути окремий департамент, який може встигнути «продзвонити» зазначені в анкеті телефони. Такий процес укладається в видачу позики протягом 30 хвилин.

  За словами фахівців, базові вимоги при видачі мікропозик – це громадянство України, відповідний вік (18-75), постійна робота. Звертається увага на ті ж фактори, що і при видачі звичайного кредиту, однак мікрофінансові організації більш лояльні до позичальників, ніж банки. Відмовити можуть, якщо є відкриті прострочення, судові тяжби, непогашена судимість, неправдиві відомості або відсутній постійний дохід.

  Якщо МФО спеціалізується тільки на онлайн кредитуванні, одна з вимог – добре володіти інтернетом. При онлайн кредитуванні в чомусь більше параметрів для оцінки, в чомусь менше. Наприклад, ми не бачимо нашого позичальника, і не можемо оцінювати такі фактори, як: наявність татуювань, супровід 3-ними особами, алкогольне або наркотичне сп’яніння, зовнішній вигляд.
  Але ми можемо оцінити поведінку клієнта на сайті компанії, цікавиться він методами погашення, чи читає інформацію про правила надання мікропозик, як швидко відповідає на запитання в анкеті та інше, ми знаємо e-mail позичальника та інформацію з профілю в соціальних мережах.

  Окрему увагу звертається на кредитну дисципліну, кількість закритих позик і кредитів, рекомендації контактних осіб та роботодавця, мета позики. Тим позичальникам, які звертаються за грошима для покупки алкоголю або дальньої поїздки, відмовляють одразу.

  Основний навик менеджера по роботі з клієнтами, це акуратність і спостережливість, тільки ця людина може упевнитися в достовірності документів і зробити візуальну оцінку потенційного позичальника. Освіта менеджерів – вища, економічного чи фінансового напрямку переважно.

  У роботу менеджерів входить візуальна оцінка та набір мінімальних критеріїв, наприклад, запах алкоголю, татуювання. Досвідчений працівник швидко відзначить ознаки наркотичного сп’яніння або підроблену фотографію в паспорті.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг