В якій валюті краще зберігати свої гроші

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Зараз економіка України перебуває у важкому становищі і це розуміють наші громадяни, тому все частіше задаються питанням де взяти гроші в борг від приватної особи під розписку і під відсотки
  У нинішній нестабільній ситуації кожна людина приділяє особливу увагу тому, в якій валюті зберігати свої чесно або нечесно зароблені гроші.

  В останні роки українці зберігали свої грошові кошти переважно в трьох валютах долари, євро і, природно, гривні. Але в світлі нинішньої нестабільної економічної ситуації, що призвела за собою зниження курсу гривні, багатьом українським громадянам довелося переглянути своє ставлення до тієї задачі, в якій валюті зберігати свої накопичення. Адже ті, хто зберігав свої гроші виключно в гривнях, втратили близько 50% їх реальної вартості. В чому ж зберігати свої кровні тепер?

  Євро. Основна валюта єврозони має міцну основу у вигляді економіки стабільних країн Західної і Центральної Європи, а також має авторитет як одна з найбільш стійких світових валют. Але в світлі останніх економічних проблем Греції, яка зараз перебуває на межі дефолту, перспективи євро виглядають досить туманними. Тому до прояснення ситуації в Єврозоні, вклади в євро у великих обсягах робити не радиться.
  Долари. Незважаючи на постійно зростаючі борги США і песимістичні заяви безлічі світових експертів, долар залишається найбільш стабільною світовою валютою. У нинішній світовій економіці, долар є, по суті, фундаментом, без якого все завалиться. А постійний попит на долари в світі зберігають високу довіру до них.

  Гривні. Як вже було сказано, гривня здорово знецінився, але експерти пророкують його зміцнення до кінця 2015 року на рівні 20 гривень за долар.
  Не потрібно забувати і про інші валюти. Так в грошових одиницях провідних азіатських держав — юанях і ієнах можна успішно зберігати грошові кошти.
  Досить стабільною валютою є британський фунт, який менше піддається впливу проблем єврозони, ніж євро.

  Експерти рекомендують не зберігати всі свої заощадження в одного, нехай навіть і самої стабільної світової валюти, а зберігати в 3-4 валютах. Оптимальною пропорцією є 50% зберігати в доларах, 25% у гривнях, 25% в іншій валюті (будь то британський фунт, ієна, юань або ж євро). В такому випадку, якщо одна з валют знецінитися, то друга, як правило, подорожчає і нівелює знецінення першої, або, принаймні, знизить грошові втрати. Але разом з тим, якщо одна з валют почне рости, інша, відповідно впаде і як такий прибутку також не буде. Іншими словами, зберігання в кількох валютах дозволить вам не хвилюватися з приводу знецінення якийсь із валют і додасть вам впевненості і стабільності вашим депозитом.