Світовий банк у цьому році надасть Україні до 2 мільярдів доларів

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Світовий банк (The World Bank) оголосив про надання Україні до 2 мільярдів доларів в нинішньому році через різні фінансові інструменти. Про це у четвер 12 лютого йдеться в повідомленні прес-служби Світового банку. Так, фінансова допомога буде спрямована на захист бідних і підтримку важливих реформ, особливо в газовому і банківському секторах, а також на боротьбу з корупцією та вдосконалення системи управління і бізнес-середовища. "Сьогодні я оголошую, що Світовий банк готовий надати до 2 млрд в 2015 році для підтримки народу України перед особою поточних економічних, фінансових та геополітичних викликів. Важливо, щоб Україна швидко проводила всебічні реформи", – сказав президент групи Світового банку Джим Ен Кім. "

  Ми сподіваємося, що сьогоднішня угода в Мінську і угоду МВФ з Україною прокладуть шлях для стабільного економічного розвитку та навколишнього середовища на благо народу України", – зазначив він.   зокрема, 12 лютого Кабмін оголосив про підписання угоди між Світовим банком і главою Моз Олександром Квіташвілі. Згідно з документом, Україна отримає 215 мільйонів доларів кредиту на впровадження проекту "Поліпшення охорони здоров’я на службі людей". Про це розповіли в прес-службі уряду. Квіташвілі заявив, що ці кошти дозволять прискорити процес реформування української медицини. З боку Світового банку документ підписав керівник програми Світового банку по Україні, Білорусії, Молдові Паоло Беллі. Мова йде про розвиток медичної інфраструктури та підвищення якості медичних послуг у восьми областях України. Крім витрат на впровадження проекту, кошти також спрямують на профілактику, раннє виявлення та лікування серцево-судинних і онкологічних захворювань, удосконалення первинної медико-санітарної допомоги, приведення нормативно-правових актів з кращими світовими стандартами, проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії і т. д.

  Реалізація проекту розрахована на п’ять років і має обсяг фінансування 261 мільйонів. Ратифікація Угоди заплановано на 4 березня цього року. Нагадаємо, сьогодні, 12 лютого, глава МВФ Крістін Лагард заявила, що Міжнародний валютний фонд виділить Україні 17,5 млрд дол. кредиту протягом 4 років. В цілому Україна отримає близько 40 млрд дол.   Відзначимо, напередодні Світовий банк виділив Україні 378 млн дол. на реформування ринку електроенергії.Підписані документи про надання Україні кредиту в 378,4 мільйона доларів на модернізацію системи передачі електроенергії та реформування ринку електроенергії, повідомляє у вівторок Міністерство енергетики та вугільної промисловості. Документи у вівторок підписали глава Міненерго Володимир Демчишин і голова Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Чімяо Фан. Реалізація проекту буде спрямована на підвищення надійності системи передачі електроенергії та підтримку введення оптового ринку електроенергії на Україні, пояснює відомство. "

  Ми раді розширити нашу підтримку енергетичного сектору України, який має стратегічну важливість для країни. Ця інвестиція буде сприяти діяльності по розробці планів інтеграції відновлюваної енергії із застосуванням технологій інтелектуальних мереж для передачі електроенергії",   заявив представник СБ. "Фінансування буде також спрямовано на впровадження механізмів оптового ринку електроенергії, а також на збільшення конкурентоспроможності ринку електроенергії шляхом подальшої інтеграції української мережі в європейську мережу операторів системи передачі електроенергії", — додав він.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг