Суди банкірам не страшні

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Сьогодні в інтернеті є тисячі повідомлень від фірм і юристіводинаків про те, що всього за 20-50% від суми кредиту вам повернуть ваш вклад. Розповімо читачам про можливі шляхи повернення ваших грошей з банківбанкрутів і про те, як при цьому не попастися на вудку ушлим авантюристам. Як ви думаєте, кому повернуть гроші з банку, у якого починаються проблеми, в першу чергу: тому, хто пішов в суд, або тому, хто звернувся, наприклад, до нас, і написав правду про проблеми банку?

    Заплатіть аванс і чекайте, чекайте, чекайте

  Деякі юристи просять своїх клієнтів заплатити 500 – 1000 доларів авансом в рахунок так званих майбутніх витрат. І дійсно, на перший погляд все виглядає ідеально: людина повинна вирішувати питання і вимагає грошей. Однак не радимо вам поспішати давати гроші відразу.
  Справа в тому, що вирішувати питання про повернення вашого вкладу можна роками, а сплачені гроші, швидше за все, вам вже не віддадуть. Ми й самі не раз потрапляли на цю вудку, заплативши юристам за «укладення договору». І тепер керуємося принципом, що не одержати вклад ми можемо й самі, а платити гроші будемо тільки з отриманих з банку коштів

  Суди банкірам не страшні, вони боятися тільки за свою особисту репутацію

  Якщо ви починаєте судовий процес, то скажу відразу: ви нагодуйте свого адвоката, суддю, але внесок так і не повернете. Якщо в банку тимчасова адміністрація, то ваше рішення суду буде ігноруватися, а виконавча служба буде вас уникати і робити вигляд, що ви стали людиноюневидимкою. Це за 50 гривень штрафу вони з людей всю душу витрясут, а ваші вклади їх не цікавлять. Більше того, щоб у банка описали відділення, треба щоб ви були дуже впливовою людиною в своєму регіоні і мілини підтримку на рівні прокуратури і суду вашого міста. Але якщо ваш вклад 10-50 тисяч гривень, то вам необхідно не судитися, а ПИСАТИ.
  Що таке банк? Це бренд. Ну, сказали ви 100 разів, що банк банкрут що, стало легше? А от скажіть, що чиновник з конкретного банку, який умовляв вас покласти гроші в банк ОШУКАНЕЦЬ і ВОР, відразу дзвінок з банку: приходьте і заберіть гроші, тільки інформацію про мене приберіть з інтернету. Звичайно, людина може піти з банку, тоді пиши пропало. Але поки ваш кривдник працює в банку, треба писати про нього і про його способах роботи скрізь, де тільки зможете.
  Йому ж ще в інший банк йти, а хто його туди візьме, якщо скрізь буде його прізвище, і не просто прізвище, а факти того, що він обіцяв, що все буде добре, що банк стабільний, а грошей не повернув. Самі подумайте, при вкладі в 50 тисяч гривень ви витратите на суди і адвоката 10-15 тисяч, і отримаєте рішення суду, яке у нас не виконують, а на пару замовних статей ви витратите всього 200-300 доларів (на популярних ресурсах 2000- 3000 доларів).

  Більш того, сьогодні у 70% банків – проблеми з поверненням грошей. Якщо ви піддалися умовлянням банкірів і «переклали» гроші ще на рік, то ймовірність, що їх витратять за вас, більше 80%. А як ви думаєте, кому повернуть гроші з банку, у якого починаються проблеми, в першу чергу: тому, хто пішов в суд, або тому, хто звернувся, наприклад, до нас, і написав правду про проблеми банку?

  вирішувати вам

  У будь-якому випадку вирішувати вам, як саме ви будете вибивати гроші з банку. Але можу сказати тільки одне. Наступного року 30 мільярдів доларів США Україні кредиторам треба буде віддати? Як ви думаєте, у держави є такі гроші? Ще питання: в США щотижня банкрутують від 1го до 7 банків, в РФ – теж саме, а у нас все банки цілі? Як ви думаєте, це пов’язано з виборами, і скільки банків впаде в Україні після них? Чому НБУ офіційно визнав, що хотів перевести валютні вклади в гривню, і зробив це тільки після того, як журналісти розповіли про це людям? А скільки власників банків чекають «відмашки», щоб привласнити гроші вкладників і потім послатися на кризу або дефолт держави Україна?

  Більше року тому мало хто вірив, що банки «ляжуть». І де тепер ваші гроші? Ось і сьогодні: ті, хто не встигнуть, ті запізняться. І буде це вже скоро.