Споживчий кредит без поручителів

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Поручителя за споживчим кредитом ще називають созаемщиком. Так, поручитель є гарантом дотримання позичальником кредитних зобов’язань, а у разі їх недотримання саме він здійснює виплату заборгованостей по кредиту позичальника. Тому ставати поручителями більшість людей не хочуть: навіщо нести відповідальність за фінансовими зобов’язаннями іншої людини?

  Тому все більшого значення набуває такий компромісний кредитний продукт, як споживчий кредит без поручителів. Компроміс полягає в тому, що банк погоджується на підвищений ризик неповернення боргу по такому кредиту, а позичальник погоджується на виплату більш високої відсоткової ставки за споживчим кредитом.

  Що важливо для оформлення споживчого кредиту без поручителів

  По-перше, банки будуть уважно вивчати вашу кредитну історію. Кредитна історія є своєрідним паспортом вашого кредитного поведінки. Якщо ви вчасно виплачували кредити раніше, не маєте заборгованостей або діють в даний момент кредитних зобов’язань, значить, ваша кредитна історія позитивна.

  До речі, відсутність кредитної історії також є небажаним. Дійсно, банк не може передбачити, наскільки сумлінно будете виконувати кредитні зобов’язання. Але в будь-якому випадку, відсутність кредитної історії краще негативної кредитної історії.

  Друга умова отримання споживчих кредитів без застави та поручителів на вигідних умовах – подання в банк як можна більшої кількості документів, що підтверджують вашу платоспроможність. До них відносяться права на авто, документи про володіння нерухомістю, закордонний паспорт з відмітками про зарубіжних поїздках за останні півроку (особливо вітаються далекі поїздки).

  Якщо Вам потрібен кредит готівкою вище 25-50 тисяч гривень – має сенс запропонувати банку заставне майно як гарантію виплат боргу за споживчим кредитом. Всі банки сприймають це як вагома підстава для надання кредиту без поруки. Правда, в якості заставного майна слід надавати великі цінності. Будьте уважні: оцінку майна здійснює спеціальний банківський експерт, тому її вартість може виявитися заниженою.

  Умови споживчого кредитування без поручителів

  Умови кредитування споживачів без поручительства зараз мало відрізняються від умов кредитування з гарантією поручителя. Процентна ставка варіюється в залежності від викладених вище факторів і становить від 18 до 45% річних. Заповніть заявку на гроші в борг і ми підберемо для Вас саме ті банки, які зможуть надати кредит на більш вигідних умовах!

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг