Спільна програма страхування «Здоров’я» від СК «Арсенал Страхування» АВАНТ-БАНК як ніколи актуальна!

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Щодня в усіх своїх напрямках діяльності АВАНТ-БАНК продовжує об’єднувати зусилля з надійними партнерами, щоб клієнти завжди відчували нашу підтримку і турботу. Так, в сьогоднішній ситуації в країні все більш і більш актуальним стає страхування здоров’я і життя людини. У зв’язку з цим, ми надаємо можливість у будь-якому відділенні АВАНТ-Банку оформити страховий поліс за програмою «Здоров’я» від страхової компанії «Арсенал Страхування».

  Продукт «Здоров’я» дуже популярний серед клієнтів АВАНТ-Банку, про що свідчить кількість оформлених полісів за результатами 2014 року – більше 3 000 договорів. Затребуваність даної пропозиції обґрунтована тим, що вартість страхової суми клієнт визначає самостійно, а оформлення договору страхування займає всього 3 хвилини. Сума страхового платежу вноситься одноразово. При цьому, розмір внесеної суми може становити, наприклад, 10 грн. І не дивлячись на малу суму платежу, розмір страхової суми від СК «Арсенал Страхування» буде становити 1 000 грн. Страхова компанія гарантує своєчасні виплати страхового відшкодування в розмірі від 50% до 100%, залежно від покривається ризику. Поліс «Здоров’я» охоплює найбільш популярні ризики в разі настання страхового випадку, а саме: інвалідність 1, 2 і 3-ої груп; критичні захворювання – злоякісні новоутворення, гострий інфаркт міокарда, інсульт, інфаркт головного мозку; травматичні пошкодження або порушення функцій організму; а також смерть застрахованої особи в результаті нещасного випадку. «

  Ми пропонуємо нашим клієнтам та їхнім близьким поліс «Здоров’я», намагаючись надати в разі виникнення критичних захворювань, травматичних ушкоджень або порушень функцій організму, які часто вимагають значних матеріальних витрат, надійну фінансову підтримку і захист. Оформляючи поліс «Здоров’я», наші клієнти завбачливо забезпечують фінансову захист для себе і своїх близьких від фінансових втрат у разі настання нещасного випадку», – прокоментував Начальник Управління регіональних продажів Самокиш А. А. СК «Арсенал Страхування» – надійний партнер, здатний надати весь спектр послуг в галузі страхування. Компанія входить в ТОП-5 лідерів страхового ринку України по приросту страхових премій c показником в 416,3 млн грн. за 3 кварталу 2014 року. Станом на кінець третього кварталу, страхові резерви Компанії склали 175,8 млн. грн., активи – 364,2 млн. грн., статутний капітал Компанії – 55,9 млн. грн.

  Вам буде цікаво дізнатися про прикмети як правильно давати і брати в борг

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг