Швидкий кредит без перевірок відповідь: де і як отримати?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
Зміст статті

  У житті сучасної людини часто настає момент, коли терміново потрібні гроші і потрібно отримати терміновий кредит без перевірок. Відповідь на заявку відразу можуть дати не всі люди та організації, куди звертається людина. Деякі в таких ситуаціях звертаються відразу до родичів, знайомих, а також намагаються оформити експрес-кредит, йдуть за позикою в МФО. Останні варіанти відрізняються за швидкістю отримання коштів, про них ми сьогодні і поговоримо.

  Що таке швидкий кредит?

  Швидкий кредит — це позика, яка надається в самі короткі терміни по одному або декількох стандартних документів (паспорт + другий документ, що засвідчує особу). Довідку з роботи або копію трудової книжки в цьому випадку надавати не потрібно. Рішення банку буде залежати від кредитної історії позичальника, оцінки його персональних даних, зарплати, стажу роботи на останньому місці роботи і т. д.

  Головною відмінністю термінового кредиту від позики готівкою є швидкість отримання. У першому випадку претендент отримає відповідь відразу після подачі онлайн-заявки. У випадку з кредитом готівкою спочатку потрібно зібрати відповідні довідки (сканкопия трудової книжки, завірена роботодавцем, довідка про зарплату за останні місяці і т. д.) Після надання в банк необхідних документів почнеться розгляд заявки. Середній термін розгляду такого позики складає 1-2 робочих дня. Тільки після цього позичальник зможе отримати гроші. З урахуванням часу, необхідного для збору документів та розгляду заявки, приблизний термін очікування становить 2-4 дні. Такий кредит можна назвати швидким.

  Скільки часу оформляється швидкий кредит? Де отримати гроші в борг швидше?

  Щоб дізнатися, де отримати терміновий кредит без перевірок з відповіддю відразу, потрібно порівняти процедури отримання позики в декількох кредитних організаціях, які працюють в різних нішах кредитування населення (банки, онлайн МФО, офлайн МФО)

  Оформлення самого швидкого кредиту в банку складається з декількох кроків:

  Онлайн-заявка: 5-10 хвилин необхідно для заповнення анкети
  Рішення: 5 хвилин будуть потрібні для розгляду заявки
  Договір: у разі позитивного рішення клієнту необхідно відвідати вибране відділення для підписання договору, отримання грошей. Якщо рішення було остаточним, то на все про все піде не більше 1 години. Якщо ж рішення мало попередній характер, то банку доведеться пройти остаточний розгляд, а це ще 10-20 хвилин додаткового часу.

  У середньому, оформлення швидкого кредиту без перевірок з відповіддю відразу займе близько 1,5 годин. Варто враховувати, що за такими кредитами будуть найвищі відсоткові ставки. Ви можете перевірити самі і подати заявку:

  Позика на карту під невисокий відсоток

  Позика на карту до 7000 гривень