Що таке пролонгація кредиту і кредитних зобов’язань?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Говорячи простою мовою, пролонгація кредиту – це зміна терміну виплати кредиту в більшу сторону. Або ж видача нового кредиту, що заміщує старий. Корінь в цьому слові “лонг”, від англійського long – довгий. Логічно, що це означає саме збільшення терміну кредитних зобов’язань.

  Найчастіше застосовується пролонгація як рішення проблеми затримки з поверненням коштів. У позичальника бізнес прогорів, всі гроші вкрали, і так далі. І для того, щоб не псувати життя клієнта і не витрачатися на суди, банки для початку пропонують мирне вирішення проблеми – пролонгацію кредитного договору. Видається новий кредит (можливий овердрафт), з якого у позичальника вже не залишається виходу, крім як розвинутися і розрахуватися зі своїми проблемами. Зазвичай цей пункт прописується в договорі, і він рідко поширюється на автокредити без початкового внеску і подібну потребительщину.

  Але це зовсім не означає, що тепер кожен чоловік з чорною кредитною історією може уникнути відплати і брати кредити направо наліво. Це не так. Банк ставиться з розумінням до тим клієнтам, які мають хорошу історію, є постійними або періодичними клієнтами банку, і проблеми якого вирішувані. Якщо людина збіднів або виявився з проблемами під час кризи – банк зрозуміє і дасть пролонгацію кредиту. Але от якщо ви вирішили взяти гроші в борг, не маючи робочого місця – то банк навряд чи буде лояльний з вами. Ви ж не думали про наслідки, коли йшли на кредит?

  Інший метод отримання пролонгації – це документально і фактично підтвердити свою нездатність розрахуватися з кредитом з об’єктивних причин. Краще всього тут працюють документи і факти, проти яких не попреш. Тоді має сенс розраховувати на прихильність банківського менеджера.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг