Що робити, якщо відмовили у позиці?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Найчастіша причина відмови – проблеми з кредитною історією. Тоді найкраще спробувати її виправити. Якщо відмовили через неправильну заявку – спробуйте відправити її заново, з правильними відомостями.

  Якщо не відповідаєте вимогам МФО – зверніться в іншу компанію, більш лояльну. Погасіть наявні борги, якщо вам відмовили через них. Багато компаній не повідомляють своїм клієнтам причини відмови. Однак, позичальникові корисно знати, чому він не може отримати мікропозик. Так він зрозуміє, що потрібно робити, щоб виправити становище

  Що ж робити, якщо МФО відмовила вам у видачі позики? Перевірте свою кредитну історію. Бажано звернутися для цього в бюро і отримати докладну виписку. Так ви будете точно знати, що саме заважає вам взяти позику. Можливо, у вас є борг, про який ви не знаєте – наприклад, непогашений овердрафт по банківській карті. Якщо проблеми дійсно є – зверніться в МФО, яка пропонує допомогу в їх виправленні. МФО може відмовити в мікропозик, якщо у вас вже є відкриті кредити (в тому числі іпотека) або позики, навіть якщо ви стабільно виплачуєте їх. Тоді краще погасити вже наявні борги, і після цього брати нові позики. Якщо проблема в неправильно заповненої заявки – почекайте один-два дня і спробуйте заповнити форму ще раз. Перед відправкою кілька разів перевірте відомості, які ви вказали в заявці. Також Ви можете не відповідати вимогам, які компанія пред’являє до позичальників. Зазвичай це певний вік (від 18 або 21 року), досить високий і стабільний дохід.

  Тут простіше буде вибрати іншу компанію, яка не так вимоглива до своїх клієнтів. Ви можете опинитися в чорному списку МФО, якщо раніше намагалися обманом взяти позику – наприклад, підробляли для цього документів. Також ваші відомості міг вкрасти шахрай, щоб з їх допомогою отримати гроші – тоді вони теж потраплять в цей список. Якщо ви впевнені, що потрапили в чорний список через непорозуміння, то обговоріть це питання в службі підтримки компанії.

  У будь-якому випадку, ми також радимо вам звернутися в компанію, яка не пред’являє строгих вимог і схвалює майже всі заявки. Наприклад, таким варіантом може бути робот онлайн-позик Бистрозайм. Він може схвалити позику, навіть якщо у вас є проблеми з кредитною історією. З умовами цієї та інших компаній можна ознайомитися на нашому сайті.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг