Що робити, якщо не дають кредит, а гроші потрібні?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Банківські кредити для багатьох громадян стали забороненим плодом. Начебто і банків багато, і пропозиції привабливі, а куди ні прийдеш, скрізь відмова. А гроші тим часом дуже потрібні. Є в запасі у потенційних позичальників пару виходів зі скрутної ситуації.

  Звичайно, коли потрібні гроші, першим ділом громадяни згадують про родичів, друзів. Вони можуть і без відсотків гроші дати і з поверненням квапити не будуть. Якщо ж і у них труднощі з грошовими знаками, то має сенс пошукати приватних кредиторів.

  Всесвітня павутина рясніє різними пропозиціями в дусі «дам в борг», проте на перевірку багато кредиторів виявляються звичайними шахраями. Під різними приводами вимагають передоплату і благополучно зникають. Якщо ви хочете знайти реального кредитора, то запам’ятайте пару моментів. По-перше, ніякої передоплати за видачу позики, його оформлення, доставку і т.д. По-друге, обов’язково нотаріально оформляйте договору позики.

  Ще один спосіб роздобути грошей – ломбарди.
  У всі часи люди залишали в ломбардах в заставу золоті прикраси та отримували готівку. Подібні заклади актуальні й сьогодні, тільки в заставу крім золота і срібла, можна залишити також автомобілі, нерухомість. Ставка в ломбардах – 5-15% на місяць. Особливих вимог до позичальника немає – головне, щоб він надав ліквідну заставу.

  Тим позичальникам, що не мають в наявності заставного майна, можна порадити звернутися в мікрофінансові компанії. З мінусів даного способу – невелика сума позики. Як правило, мова йде лише про 10 тис. Гривень. При цьому ставки по мікрокредитам можуть доходити до 60% на місяць, що набагато вище, ніж в ломбардах.

  До базових вимогам при видачі мікропозик відносять наявність громадянства України, вік від 18 років, стабільний дохід. Відмовити в позиці можуть особам з непогашеною судимістю, провідним судові тяжби, або особам, які повідомляють про себе неправдиві відомості.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг