Що робити, коли потрібні гроші?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Ймовірно, у кожного громадянина України в той чи інший момент виникала неприємна ситуація, за якої у нього з’являлися проблеми різного роду, для успішного вирішення яких потрібні були гроші онлайн, відсутні повністю або частково. Добре, коли таку ситуацію можна виправити, зайнявши у родичів або друзів, згодних відкласти повернення боргу до невизначеного часу, попередньо дізнавшись про причини, за якими виникла потреба у грошових вливань. Проте не у кожного є на прикметі знайомі, готові своєчасно надати матеріальну підтримку у зв’язку з тим, що у них самих немає резервів, щоб дати в борг на тривалий термін. Крім того, існує ймовірність, що після цього взаємини між близькими людьми безнадійно зіпсується. Що ж робити в такому випадку? Найбільш часто люди звертаються в банки, щоб оформити кредит. Під цим терміном розуміється угода, в якій беруть участь дві сторони: кредитна фірма і позичальник. Суть її полягає в тому, що перша сторона надає другій фінансові кошти на встановлених умовах, враховуючи величину кредиту, термін повернення, відсоткова винагорода кредитора, що закріплюється в документації, підписаній всіма учасниками угоди. Слід зазначити, що зараз виділяються окремо два виду кредиту за формою забезпеченості: перший тип забезпечений заставою, а другий – ні.

  Зараз процедура оформлення угоди спростилася до межі. У деяких кредитних організаціях можна пред’явити лише паспорт для того, щоб успішно укласти фінансову операцію, крім того, їх співробітники не вимагають застави, що дуже зручно для людей, не здатних запропонувати що-небудь в його якості. Однак у більшості легальних організацій цікавляться доходами людини, вимагаючи від нього надати довідку з місця, де він працює, про те, що він регулярно отримує оплату за свою роботу, суми якої буде погашатися борг. Якщо ж людина не працює або працює, але не може підтвердити свої доходи, він може зіткнутися з деякими перешкодами.

  Втім, існує низка організацій, які працюють на території України, які готові надати гроші у борг людині, що має при собі документ, що засвідчує особу. У список таких фірм можна віднести, наприклад, «Альфа-Банк», що має декілька дуже зручних кредитних програм. Серед них кожен потенційний клієнт, скориставшись допомогою консультанта, зможе підібрати для себе потрібний варіант. Ця організація користується великим авторитетом в країні, але є і ряд інших компаній більш дрібного масштабу, які залучають клієнтів ще більш вигідними умовами, у тому числі високою швидкістю видачі кредиту готівкою. Тим не менш, звернення до маловідомих кредитним організаціям не завжди вдало завершується. Поганою репутацією користуються деякі мікрофінансові контори, де рівень обслуговування залишає бажати кращого, крім того, вони можуть стягувати великі відсотки (до 2% за один день), що обумовлено великими ризиками, які вони несуть, працюючи з клієнтами і не маючи поняття про їх платоспроможності. Саме з цієї причини, перш ніж звернутися в одну з організацій, що працюють у фінансовій сфері, слід з великою уважністю вивчити відгуки людей, які вже користувалися її послугами, а також перевірити, яке місце вона займає в рейтингу банків, який можна знайти у Всесвітній мережі. Наприклад, зараз лідируючі позиції займають три компанії: «ИдеаБанк», який, до речі, успішно функціонує на території України, «ТрастБанк» і «Монейвео».
  В процесі виборі банку, де можна взяти кредит, потрібно звертати увагу на кілька характеристик, в числі іншого на умови надання цієї послуги, на відсоткову ставку (найнижчий показник у «Альфабанк» – за кредитною програмою ставка становить 33,9%). Має значення пакет документів, які потрібно зібрати для отримання грошей у борг. Як правило, чим цей перелік більші, тим нижче ставка відсотка, отже, тим менші витрати доведеться понести позичальнику. А тому здається дивним, що деякі люди, що відчувають потребу в грошах, звертаються в першу-ліпшу компанію, розташовану в безпосередній географічній близькості, де пропонується оформити кредит по одному лише паспортом. Більш надійні банки, що піклуються про свою репутацію і про те, щоб отримати назад свої кошти, вимагають надати крім документа, що посвідчує особу позичальника, копію трудової книжки, довідку про доходи і так далі. Важливо завчасно переглянути кредитні програми банку, щоб вибрати ту, що підходить за всіма параметрами. У більшості кредитних організацій є власні сайти, на яких користувач може безперешкодно отримати інформацію про всіх пропонованих послугах та їх переваги.

  Не слід забувати про те, що кожен банк прагне до отримання максимального прибутку, а тому намагається скоротити рівень ризику, прописуючи всі умови в договорі, укладеному між ним і клієнтом, які потребують додаткових коштах. Тому при вивченні цього документа слід приділити особливу увагу наступним аспектам:
  штрафів (їх величиною та характером), які нараховуються за прострочення платежу;
  комісіям, наприклад, за обслуговування рахунку, за саму видачу кредиту;
  додаткових послуг, у тому числі страхування, від якого було б доцільніше відмовитися, так як, по суті, воно нічого не дає. Тим не менш, деякі організації нав’язливо пропонують пройти оформлення страхування, стверджуючи, що це обов’язково. У такому разі від послуг організації краще взагалі відмовитися;
  можливості погашення кредиту до закінчення встановленого строку.
  Слід додати у висновок, що не варто поспішати при виборі відповідного банку і, якщо час дозволяє, з особливою ретельністю і увагою вивчити кожен з них, щоб у подальшому не потрапити в безнадійну боргову яму.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг