Що простіше отримати. Кредит або картку?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Отже, ситуація складається таким чином, що вам необхідна певна сума, а власні кошти ви не укладаєтеся. Одним словом, вам потрібен позику. «Альфа-банк» пропонує декілька кредитних продуктів, але найбільш популярні серед них – це споживчий кредит та кредитна картка. Що краще, і що підійде саме вам, залежить від багатьох параметрів.

  Що легше отримати?

  Якщо у вас немає попередньо схваленого банком пропозиції, яку він формує своїм клієнтам, то різниці в легкості отримання того чи іншого продукту особливої немає. В обох випадках заявнику необхідно надати паспорт і другий документ зі списку банку, якщо він отримує зарплату через «Альфу», та доповнити цей пакет документів довідкою з місця роботи, а також завіреною копією трудової книжки, якщо немає. І та, і інша заявка проходять процедуру верифікації, тому процес винесення рішення займає певний час.

  Що стосується суми, то більш велику суму простіше оформити за допомогою споживчого кредитування, а ось карта є відмінним фінансовим інструментом для невеликих коштів (орієнтуйтеся приблизно на цифру максимум в 4 ваших середніх заробітних плати).

  Що швидше оформити?

  Схвалений споживчий кредит «Альфа-банк» перераховує відразу ж після схвалення (рішення звичайно приймається в день подачі заяви), рахунок кредитки, втім, також відкривається миттєво. Однак сама пластикова карта для видачі клієнту надійде в офіс приблизно протягом 5 робочих днів — для тих, кому терміново потрібні гроші, не варіант. За 15 хвилин оформляється тільки картка Максимум в так званих микроофисах, але процентна ставка по цьому продукту вище.
  Що вигідніше?

  Ставки за кредитом готівкою зазвичай трохи нижче, ніж по картах, але тут потрібно врахувати кілька нюансів. По-перше, по кредитках в «Альфа-банку» передбачено безвідсотковий період в цілих 100 днів. Іншими словами, якщо ви зняли і повернули заборгованість повністю в зазначені терміни, банк не нарахує вам річні відсотки. Особливо це дуже зручно при розрахунках на терміналах в магазинах, салонах, компаніях, що надають послуги різного роду, адже комісія за переведення в готівку в такому разі не береться. Однак, при знятті грошових коштів в банкоматах, з вас, незалежно від перебігу пільгового періоду, знімуть комісію. Тим не менш, для невеликих сум така доплата на користь кредитної організації не страшна, головне, не знімати гроші у сторонніх банкоматах.

  Потрібно сказати, що процентна ставка формується банком у момент прийняття рішення, а тому, передбачити наперед всі умови неможливо. У разі дострокового погашення комісія за кредитом не береться, але написати заяву необхідно. По карті таке поняття взагалі відсутнє, при бажанні ви просто повністю вносите загальну суму заборгованості, а якщо необхідно, користуєтеся лімітом знову. До речі, з рахунку кредитної картки без комісії можливо навіть поповнення мобільного телефону.

  Кожному своє

  Визначившись з вашими цілями, ви зрозумієте, який необхідний вам продукт на сьогоднішній момент.
  Кредитна картка й кредит готівкою – різні за своєю суттю продукти. Картка – це поповнюваний, поновлюваний рахунок, ви вносите і знімаєте суми в межах встановленого ліміту знову і знову.

  Пластик – багаторазовий фінансовий інструмент, який можливо використовувати протягом багатьох років. Можна сказати, що отримуючи кредитку, ви отримуєте електронний гаманець, який допоможе коректувати ваш особистий або сімейний бюджет. Крім того, кобрендовою карти дають приємні бонуси у вигляді знижок, накопичених миль, можливості участі в певних акціях.

  Споживчий кредит – це видані вам кошти банку під певні умови. Знявши потрібну суму, ви повертаєте її в зазначені терміни і закриваєте рахунок. При необхідності ви можете знову звернутися до «Альфа-банк» за оформленням нового кредиту готівкою. Видані банком кошти можна витратити на вагомі придбання – автомобіль, квартиру, гараж, ремонт, навчання, відпочинок, побутову техніку, меблі.
  Таким чином, якщо ви плануєте знімати готівку, та ще й у досить купных розмірах – оформляйте споживчий позику. Для витрат на невеликі повсякденні потреби з можливістю безготівкового розрахунку по карті – вибирайте кредитку.

  Альтернатива

  Сама по собі карта, за великим рахунком, крім щорічної оплати, ні до чого не зобов’язує, вона спокійно може перебувати у вашому портмоне «на всякий випадок». Якщо вам необхідна певна сума, але при цьому ви бажаєте скористатися перевагами пластикової карти, не відмовляйте собі в цьому, подайте заяви на оформлення обох продуктів. Краще здійснювати такі дії послідовно: спочатку дочекайтеся схвалення більш важливого для вас на даний момент кредиту, а потім займіться другорядним. Спробуйте отримати картку з невеликим лімітом, при сумлінному виконанні зобов’язань, банк сам може збільшити суму доступних засобів.
  До речі, для того, щоб не втрачати часу, оформіть заявку онлайн на сайті банку. Однак врахуйте, що вам все одно доведеться відвідати офіс для звірки даних.
  Винятком становить — ІдеаБанк. Після схвалення можна отримати кредит відразу.

  Заявка на кредит готівкою в ІдеаБанку