Середні ставки по кредитних картах почали зниження

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Середні реальні ставки по кредитних картах влітку-восени 2014 почали зниження. При цьому кількість банків з числа найбільших лідерів ринку послуг для населення скоротилося; крім того, змінився перелік банків, що пропонують оформити кредитну карту без надання довідки про доходи з місця роботи.

  На 13 жовтня 2014 середня реальна вартість використання позикових коштів по кредитних картах за умови, що гроші знімаються в банкоматі банку-емітента, склала 54,43% річних. Порівняно з липнем середня плата за використання коштів з кредитної картки знизилася на 10,3 відсоткового пункту. Вартість використання кредитних коштів за умови зняття в банкоматах інших банків знизилася за останні три місяці на 10,53 п.п., до 54,57% річних; за умови розрахунків в торговій мережі – на 12,88 п.п., до 48,07% річних.

  При цьому кількість банків з числа 50 найбільших за розміром активів лідерів ринку послуг для населення, в яких можна оформити кредитну карту, скоротилося на одну фінустанову, до дев’яти банків.

  Відзначимо, за перші шість місяців 2014 середня плата за використання коштів з кредитної карти зросла в 1,3 рази; темп росту склав, в середньому, 2,4 п.п. в місяць. При цьому кількість найбільших банків, що видають «кредитки», скоротилося більш ніж у два рази.

  Без надання довідки про доходи оформити кредитну карту в жовтня 2014 року можна в семи банках з числа найбільших: Перший Український Міжнародний Банк увійшов до переліку банків, що видають «кредитки» без довідки про доходи, в червні 2014; Терра Банк покинув список в серпні у зв’язку з визнанням фінустанови неплатоспроможним і введенням тимчасової адміністрації.

  Рейтинг найнижчих ставок за використання коштів * від банків з числа 50 найбільших на 13.10.2014 р

  creditcard_stavki