Розрахункова картка від Приватбанку. Кому видається і які її можливості?

1 балл2 балла3 балла4 балла5 баллов (Пока оценок нет)
Зміст статті

  Банківська картка Приватбанку надає зручність, зокрема, для того населення України, яке приймає грошові кошти від третіх осіб. Серед таких транзакцій можуть бути різноманітні типи виплат, як аванси, пенсійні відрахування, так і виплати соціального плану. Картка «Універсальна» від ПБ знаходиться у використанні в соціальних служб, навчальних закладів, і, крім того, перебуває в побуті у приватних та комерційних підприємств.

  Основні переваги картки для виплат

  Карта для виплат від ПБ, яка може похвалитися переважно позитивними відгуками, має суттєві відмінності від «кредитки». З її допомогою здійснюються придбання в точках розповсюдження товарів, де розміщений POS-термінал, а також у Всесвітній мережі. Головна перевага – не передбачено додаткових відрахувань у вигляді комісії в процесі зняття грошових коштів в українських банкоматах, поза залежності від того, до якого банку або групі їх відносять. Що важливо, таке правило не функціонує виключно в одній державі, але й за кордоном. Це стосується не тільки сусідній Росії, але і цілого переліку інших країн (Португалія, Італія, Кіпр, Грузія, Латвія). З цієї причини карта ПБ може бути використана для завантаження коштів родичам або діловим партнерам з інших країн, необхідно мати відомості про номер картки. Поповнивши рахунок в Україні, вже через 15 хвилин адресат зможе зняти гроші, перебуваючи у віддаленій країні.

  Вам буде цікаво:
  1. Як брати гроші в борг з поганою кредитною історією
  2. Де взяти гроші в борг срочно
  3. Як взяти гроші до зарплати на карту онлайн

  Додаткові можливості карти для виплат від ПБ

  Безумовно, картка Приватбанку дозволяє не тільки отримувати в необхідний момент готівку, але й має деякі інші застосування.
  – Проводиться оплата в офісах і торгових центрах, без переплати, яку являють собою комісійні відрахування.
  – Здійснюється оплата комунальних послуг. Методів здійснення такої транзакції присутня відразу 3. Можна скористатися терміналом, Інтернет-ресурсом «Приват24», однак найзручніший варіант – встановити додаток для мобільних пристроїв, що носить назву «ФотоКасса».
  – Онлайн-покупки також можливі із застосуванням картки для виплат Приватбанку.
  – Здійснюються замовлення квитків на різні види транспорту, бронювання кімнат у готелях, можливий переклад попередньої оплати в разі необхідності.
  – Вільний переказ грошей на інші банківські рахунки.
  – Оплата довільній покупки, за умови перебування за кордоном. Курс, який використовується для конвертації валют, по думкам користувачів, вкрай вигідний. Коли фінанси з рахунку карти вже списані, крос-курс не зазнає змін.
  Випуск картки здійснюється за 15-20 хвилин.

  Деякі тонкощі оформлення

  Оформити картку для виплат від ПБ можна абсолютно безоплатно. У разі, якщо основна валюта картки – гривня, не буде стягуватися плата за річне обслуговування. Коли ж власник картки побажає оформити ще одну, додаткову картку до свого рахунку, він буде зобов’язаний виплатити 250 гривень. Картка може бути оформлена як у гривневій валюті, так і в євро та американських доларах. Щоб відкрити картковий рахунок в валюті іншої держави, не потрібно додаткових грошових витрат. На відміну від попереднього варіанту, вже маючи в наявності карту іноземної валюти, випуск додаткової буде повністю безкоштовним, і, щоб почати її використовувати потрібно повторна активація.
  Розрахункова картка Приватбанку – це, насамперед, зручність тарифів і швидкість виконання платежів.

  admin

  Експерт з видачі грошей у борг